Mini Hi-Fi sistema

  Mini Hi-Fi sistema

  Geriausi garso įrenginiai

  Išgirskite žemuosius dažnius taip, kaip dar niekada negirdėjote. Pristatome 3 600 W galios „Philips“ NX sistemą su 20” žemųjų dažnių garsiakalbiu. Surenkite įspūdingą vakarėlį: maišykite USB įrenginiuose esančius takelius su „Auto DJ“ funkcija, mėgaukitės 260 K LED šviesų efektais ir transliavimu per „Bluetooth“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mini Hi-Fi sistema

„Bluetooth®“, Kanalų valdikliai tarp 2 USB, CD, MP3-CD, 2 USB, imtuvas, 3 600 W, „NX Bass“, 20” žemųjų d. gars. NTRX900/12 Surasti panašius produktus

Geriausi garso įrenginiai

 • 260 K LED lemputės puikiai vakarėlio aplinkai

  260 K LED lemputės puikiai vakarėlio aplinkai

  Tūkstančiais spalvotų lempučių, kurios mirksi ir šviečia pagal muziką, sukursite tobulą ir aistringą vakarėlio aplinką. Pasirinkite vakarėlio temai tinkančias lempučių spalvas arba naudokite vieną iš daugelio sistemos užprogramuotų variantų. Spustelėkite NX žemųjų dažnių mygtuką, kad šviesų šou būtų dar intensyvesnis.

 • „Auto-DJ“,skirtas automatiniam USB takelių maišymui

  „Auto-DJ“,skirtas automatiniam USB takelių maišymui

  Automatizuokite savo melodijas su „Auto-DJ“, kuris automatiškai maišys prijungto USB takelius. Naudodamiesi didžėjaus ratuku pridėkite garso efektų. Galutinai sudrebinkite namus!

 • „DJ Crossfader“, skirtas muzikos takeliams maišyti

  „DJ Crossfader“, skirtas muzikos takeliams maišyti

  Būkite kiekvieno vakarėlio šeimininkas! Su „DJ Crossfader“ galėsite maišyti mėgstamiausius A ir B kanalo takelius, o dainos keisis nepastebimai. Tiesiog pasirinkite A dėklo išvesties įrenginį (USB, „Bluetooth®“, CD, garso įvestį ar imtuvą) ir paleiskite muziką. Tuomet pasirinkite B dėklo įvesties įrenginį (USB ar garso įvestį). Keiskite takelius braukdami slopintuvą iš vienos pusės į kitą, kad takeliai keistųsi nepastebimai ir tęstųsi vakarėlio šėlionės.

 • NX žemųjų dažnių mygtukas – galingas garsas ir šviesų efektai akimirksniu

  NX žemųjų dažnių mygtukas – galingas garsas ir šviesų efektai akimirksniu

  Šis mygtukas yra visame asortimente. NX žemųjų dažnių funkcija laikinai padidina žemuosius dažnius ir garsumą iki ekstremalaus lygio. Tiesiog spustelėkite NX žemųjų dažnių mygtuką ir pasiekite visą garsą, mėgaukitės laukiniais šviesų efektais ir net savo kaulais pajuskite žemųjų dažnių galią.

 • Transliuokite muziką per „Bluetooth®“

  Transliuokite muziką per „Bluetooth®“

  Jei išmaniajame telefone, planšetėje ar kompiuteryje turite sukaupę didelę muzikos kolekciją, transliuokite ją į NITRO sistemą naudodami „Bluetooth®“ belaidį muzikos srautinį perdavimą ir mėgaukitės neįtikėtinu skambesiu. Mėgautis galingu garsu lengva ir patogu.

 • Muzikos perkėlimas tarp 2 USB – lengva dalytis muzikos įrašais

  Muzikos perkėlimas tarp 2 USB – lengva dalytis muzikos įrašais
 • Kopijuokite muziką iš CD, radijo ir karaokės į USB įrenginį

  Kopijuokite muziką iš CD, radijo ir karaokės į USB įrenginį
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Venkite naudoti prietaisą garsiau nei 85 decibelai, nes tai gali sukelti pavojų jūsų klausai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti