Dviejų ekranų nešiojamasis DVD grotuvas

    DVD playback

    Dviejų ekranų nešiojamasis DVD grotuvas

    Mėgaukitės filmais kelyje

    Leiskite filmus ir muziką automobilyje! „Philips PD7022“ su dviem 18 cm (7 in) TFT skystųjų kristalų ekranais leis mėgautis DVD/„DivX®“ filmais, muzika ir nuotraukomis kelyje. Sumontuokite ir lengvai pritvirtinkite pramogoms automobilyje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dviejų ekranų nešiojamasis DVD grotuvas

18 cm/7 colių LCD, Dvigubi ekranai PD7022/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės filmais kelyje

su dviem plačiaekraniais skystųjų kristalų monitoriais (LCD)

  • 17,8 cm (7 col.) TFT spalvinis LCD ekranas su 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

    17,8 cm (7 col.) TFT spalvinis LCD ekranas su 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

    Spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai. 16:9 plačiaekranio vaizdo kraštinių santykis taikomas tiek standartinei, tiek didelės raiškos skaitmeninei televizijai. Įrenginio taikomas 16:9 kraštinių santykis reiškia, kad vaizdas rodomas be juostų viršuje ir apačioje, be to, dėl to visiškai nesuprastėja kokybė – tai būdinga keičiant mastelį, kad vaizdas tilptų kitokio didžio ekrane.

  • Integruoti stereogarsiakalbiai

    Integruoti stereogarsiakalbiai

    Stereogarsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis kokybišku garsu ir daryti tai laisvai. Klausykitės muzikos bet kada ir bet kur naudodami integruotuosius stereogarsiakalbius – tiesiog atjunkite ausines ir išgirsite muziką.

  • Pridedamas automobilinis adapteris ir tvirtinimo juostelė

    Pridedamas automobilinis adapteris ir tvirtinimo juostelė

    Grotuvas pateikiamas su patogumo suteikiančiais automobiliniais priedais, kad filmus kelyje žiūrėti būtų dar smagiau. Automobilinis adapteris leidžia DVD grotuvą prijungti prie cigarečių degiklio lizdo, o tvirtinimo juostele grotuvą galite pritvirtinti prie galvos atramų, kad vaizdais galėtų mėgautis keleiviai gale. Paruošti nešiojamąjį grotuvą dar niekada nebuvo taip lengva.

  • MP3-CD, CD ir CD-RW atkūrimas

    MP3-CD, CD ir CD-RW atkūrimas

    MP3 – revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant dideli skaitmeniniai muzikos failai gali būti sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos.

  • Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

    Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

    Leiskite JPEG nuotraukas, įrašytas diskuose. Atkurkite įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kada tik norite!

  • Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

    Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

    „Philips“ nešiojamasis DVD grotuvas gali būti naudojamas su daugeliu DVD ir CD diskų, kuriais prekiaujama rinkoje. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ir CD diskai – visus juos galima paleisti DVD grotuvu. DVD+/-R yra DVD diskų įrenginio, kuriuo galima naudoti abu įprastinius įrašomuosius DVD formatus, trumpinys. Taip pat DVD+/-RW priima abu įprastinius perrašomųjų diskų tipus.

  • Mėgaukitės vaizdo pramogomis per du TFT LCD ekranus

    Mėgaukitės vaizdo pramogomis per du TFT LCD ekranus

    Vienu metu dviejuose ekranuose galite mėgautis tais pačiais vaizdo įrašais ir nuotraukomis iš nešiojamųjų DVD grotuvų. Tiesiog prijunkite ir pritvirtinkite ekranus prie automobilinių galvos atramų. Dabar mėgstamus DVD filmus ir JPEG nuotraukas galite žiūrėti su šeima ir draugais patogiai sėdėdami ant galinės sėdynės.

  • Jei norite muzikos klausytis vienas, prie stereofoninių ausinių lizdo prijunkite ausines

    Prijunkite ausines prie šio „Philips“ įrenginio ir mėgaukitės muzika vieni, kad ir kur būtumėte. Prijunkite prie grotuvo ausines ir klausykitės nepakartojamos garso kokybės muzikos netrukdydami kitiems.

  • „DivX Certified“ – kad galėtumėte atkurti standartinius „DivX“ vaizdo įrašus

    Dėl „DivX®“ palaikymo galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais ir filmais iš interneto, įskaitant įsigytus Holivudo filmus. „DivX“ medijos formatas veikia naudojant MPEG-4 vaizdo įrašų glaudinimo technologiją, kuri leidžia didelius failus, pavyzdžiui, filmus, pristatomuosius vaizdo įrašus ir muzikos vaizdo klipus, išsaugoti tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai, USB atmintinės ir kitos atminties kortelės bei atkurti naudojant „DivX Certified® Philips“ įrenginį.

  • Tikslus tęsimas dingus maitinimui

    DVD vaizdo grotuvas prisimena, kurioje vietoje baigėte žiūrėti praėjusį kartą, kai jis buvo išjungtas arba dingo maitinimas. Jeigu neįdėjote žiūrėti kito disko, grotuvas tęs rodymą nuo tos vietos, kurioje sustojote paskutinį kartą, tiesiog vėl paleisdamas diską. Gyvenimas taps gerokai paprastesnis!

  • Pridedamas kintamosios / nuolatinės srovės adapteris

    Įsigijus šį nešiojamąjį DVD grotuvą pridedamas ir kintamosios / nuolatinės srovės adapteris. Prijunkite adapterį prie bet kurio maitinimo lizdo ir savo grotuvu galėsite naudotis iškart.

Žiūrėti visas specifikacijas
  • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti