MP3 vaizdo leistuvas

  MP3 vaizdo leistuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Tegul „Philips GoGear“ MP3 vaizdo įrašų leistuvas SA60 pradžiugina jus neprilygstamu garsu, kurį sustiprina „FullSound“ ir „Surround for Movies“. Mėgaukitės filmais 3,2" HVGA. Dėl jo intuityvaus jutiklinio ekrano sąsajos visai paprasta naršyti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

su „FullSound“ ir HD vaizdo įrašų atkūrimu

 • Palaikomas FLAC ir APE nenuostolingasis kodekas, kurį naudojant galima tiksliai atkurti garsą

  Palaikomas FLAC ir APE nenuostolingasis kodekas, kurį naudojant galima tiksliai atkurti garsą

  Mėgaukitės skaitmenine muzika, kurios kokybė glaudinant visiškai nenukentėjo. „GoGear“ palaiko FLAC ir APE formatus – tai failai, kurie buvo sumažinti, nepašalinant jokių garso detalių. Pradinio garso šaltinio sodrumas ir švarumas išlaikomas tam, kad galėtumėte mėgautis, kad ir kur būtumėte. Tiesiog naudokite pridėtą „Philips Songbird“ programinę įrangą su „GoGear“ ir nuvilkite FLAC arba APE muzikos failus iš kompiuterio muzikos bibliotekos į savo „GoGear“. Pasiimkite su savimi į kelionę tūkstančius dainų ir judėkite pagal originalios muzikos ritmą.

 • 3,2 colio HVGA spalvotas ekranas – mėgaukitės nepakartojamais vaizdo įrašais

  3,2 colio HVGA spalvotas ekranas – mėgaukitės nepakartojamais vaizdo įrašais

  Puikus 8,1 cm (3,2 colio) plačiaekranio vaizdo formato ekranas „GoGear“ grotuve suteikia galimybę mėgautis stulbinamos skiriamosios gebos ir kokybės vaizdais. Naudodami visų spalvų meniu dideliame ekrane galite naršyti po medijos failus ir mėgautis nepakartojamais multimedijos pojūčiais kelyje. Be viso to, dėl įrenginio 16:9 kraštinių santykio vaizdas rodomas be juostų viršuje ir apačioje, o dėl to visiškai nenukenčia kokybė – tai paprastai nutinka keičiant mastelį, reguliuojant vaizdą, kad jis tilptų kitokio dydžio ekrane

 • „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa

  „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa

  Nedidelės apimtys yra puiku, kai kalbama apie mobiliuosius įrenginius, tačiau ne apie atmintį. Naudodami „GoGear“ grotuvą galėsite džiaugtis abiem minėtais privalumais – tiesiog įdėkite „microSD“ kortelę. Kai grotuvą prijungsite prie kompiuterio, „microSD“ kortelė bus rodoma kaip papildomas keičiamasis diskas, į kurį galėsite lengvai perkelti failus. Tiesiog pripildykite kortelę pageidaujamo turinio ir įdėkite ją į grotuvą. Norėdami išplėsti „GoGear“ atminties talpą galite įsigyti iki 32 GB atminties kortelę, kad nebetektų sukti galvos dėl ribotų galimybių mėgautis pramogomis.

 • FM radijas su 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  Skaitmeninis FM radijas suteikia papildomų muzikos kolekcijos parinkčių naudojant „GoGear“. Tiesiog suraskite stotį, kurią norite nustatyti iš anksto, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Galite iš anksto nustatyti iki 30 radijo stočių ir mėgautis mėgstamomis programomis, kad ir kur nueitumėte.

 • 20 valandas mėgaukitės muzika arba 4 valandas – vaizdo įrašais

  20 valandas mėgaukitės muzika arba 4 valandas – vaizdo įrašais

  „Philips“ siūlo pramogas be ribų. „GoGEAR“ MP4 vaizdo leistuvas turi kompaktišką ir ilgai veikiantį akumuliatorių. Vieną kartą įkrovę galite 20 valandų mėgautis muzika, 4 valandas – vaizdo įrašais. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite leistuvą – tai taip paprasta.

 • Jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti

  Jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti

  Pajauskite sklandų ir intuityvų savo „GoGear“ nešiojamojo leistuvo ekrano valdymą švelniais pirštų galiukų prisilietimais. Naudojant jo intuityvią jutiklinio ekrano sąsają tikrai malonu naršyti tiek valdant muzikos atkūrimo funkcijas, tiek naršant vaizdo įrašų ar nuotraukų kolekcijas, tiek renkantis radijo kanalus. Tereikia tiesiog spustelėti leistuvo ekraną, kad galėtumėte lengvai naršyti meniu ir vartyti savo aplankus. Štai ką mes vadiname jautriu ir paprastu.

 • Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas – tai moderni garso technologija, kuri tiesiogiai analizuoja kiekvieną filmo ar vaizdo įrašo garso šaltinį ir atkuria natūralų garsą su visais jo elementais reikiamoje vietoje. Tada apdoroti garso elementai siunčiami tiesiogiai į ausines, kurios įstatomos į ausis. Erdvinio filmų garso funkcija pagal realų garso takelio turinį sukuria natūralią akustinę erdvę. Dėl to klausytojas pasijunta įvykių sūkuryje ir gali mėgautis natūraliu erdviniu garsu – tokiu, kokį numatė filmo garso inžinieriai.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Teksto skaitytuvas yra skirtas peržiūrėti tekstinius failus

  Teksto skaitytuvas yra skirtas peržiūrėti tekstinius failus
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atkūrimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Palaikomos atsisiuntimo ir prenumeratos paslaugos, suderinamos su WMA DRM10
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Pagaminta „Philips“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti