Nešiojamasis vaizdo įrašų grotuvas

  Nešiojamasis vaizdo įrašų grotuvas

  Mėgaukitės vaizdo įrašais kelyje

  Mėgaukitės pačia geriausia įmanoma garso kokybe, paleidę „Philips GoGear“ skaitmeninį garso / vaizdo įrašų grotuvą SA3225, kuriame integruota „Philips“ patentuota „FullSound“ technologija. Mėgaukitės muzika MP3 ir WMA formatu ir žiūrėkite vaizdo įrašus 4,6 cm / 1,8 col. spalvotame ekrane, kad ir kur vyktumėte. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

GoGEAR Nešiojamasis vaizdo įrašų grotuvas

2 GB, 4, 6 cm / 1, 8 col. visų spalvų ekranas SA3225/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės vaizdo įrašais kelyje

su „FullSound“ technologija, garantuojančia geriausią garso kokybę

 • MP3 ir WMA atkūrimas

  MP3 ir WMA atkūrimas

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų ir labai nepabloginti garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „GoGear“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • FM radijas su 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  Skaitmeninis FM radijas suteikia papildomų muzikos kolekcijos parinkčių naudojant „GoGear“. Tiesiog suraskite stotį, kurią norite nustatyti iš anksto, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Galite iš anksto nustatyti iki 20 radijo stočių ir mėgautis mėgstamomis programomis, kad ir kur nueitumėte.

 • 1,8 col. LCD spalvotas ekranas lengvam naršymui ir nuotraukų peržiūrai

  1,8 col. LCD spalvotas ekranas lengvam naršymui ir nuotraukų peržiūrai

  4,6 cm (1,8 col.) visų spalvų ekrane galima lengvai naršyti po valdymo meniu arba muzikos failus „GoGear“ grotuve. Be to, lengvai galite peržiūrėti nuotraukų kolekciją, kol klausotės muzikos kelyje.

 • Iki 20 valandų muzikos įrašų perklausos

  Iki 20 valandų muzikos įrašų perklausos

  Vieną kartą įkrovus šio grotuvo bateriją juo galima naudotis neįtikėtinai ilgai – muzikos arba FM radijo nepertraukiamai galėsite klausytis net 20 valandų.

 • Greitas atsisiuntimas iš kompiuterio, naudojant USB 2.0*

  Greitas atsisiuntimas iš kompiuterio, naudojant USB 2.0*

  Perkelti didelius muzikos failus ir vaizdo įrašus dideliu greičiu iš kompiuterio į nešiojamąjį MP3 arba MP3 vaizdo įrašų grotuvą dabar yra paprasta dėl grotuve esančios USB 2.0 jungties. Tiesiog prijunkite ją prie kompiuterio USB 2.0 jungties, naudodami pateiktą laidą ir pradėkite procesą. Todėl savo muziką galėsite pasiimti visur, kur tik nueitumėte.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • Galima pasirinkti modelius su radiju arba be jo

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti