MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Pasinerkite į nepakartojamo garso pasaulį naudodami MP3 grotuvą „GoGear Ariaz“ su „FullSound“ ir garsą izoliuojančias ausines. Be to, mėgaukitės muzika nevaržydami savęs, nes funkcija „SafeSound“ saugo jūsų klausą nuo pažeidimų. Atraskite ir sinchronizuokite visą muzikos pasaulį su „Songbird“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

Mėgaukitės visa multimedija, kurią tik galite perkelti į grotuvą

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Garsą izoliuojančios ausinės sumažina aplinkos triukšmą

  Garsą izoliuojančios ausinės sumažina aplinkos triukšmą

  Naudodami garsą izoliuojančias ausines mažesniu garsumu išgirsite kiekvieną muzikos detalę – to neįmanoma užsidėjus įprastines ausines. Įsigilinę į žmogaus ausies kanalo anatomiją sukūrėme lenktas garsą izoliuojančias ausines, kurios puikiai izoliuoja ausies kanalą neleisdamos į jį patekti aplinkos garsams, todėl pašalinami nepageidaujami foniniai triukšmai, o garsas skleidžiamas tiesiai į jūsų ausis. Net nustatę vidutinį garsumo nustatymą galėsite išskirti muzikos detales, kurių neužgožia triukšmas iš aplinkos. Galite naudotis trijų dydžių ausinių kaušeliais, kad jos puikiai priglustų.

 • „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  Dabar galite mėgautis muzika nevaržydami savęs ir nesijaudindami dėl rizikos pažeisti klausą. „Philips“ sukūrė „SafeSound“, kuri nuolatos analizuoja „Philips GoGear“ MP3 grotuvo garsumo lygį ir įspėja, kai jis pasiekia pavojingą ribą, galinčią ilgam pažeisti klausą. Galite patys sumažinti garsumą ir nustatyti žemesnį jo lygį arba leisti „SafeSound“ sureguliuoti garsumą automatiškai – nereikia sukti galvos dėl jokių nustatymų. Be to, „SafeSound“ pateikia kasdienes arba savaitines garsumo poveikio apžvalgas, kad galėtumėte geriau rūpintis savo klausa.

 • Palaikomas FLAC ir APE nenuostolingasis kodekas, kurį naudojant galima tiksliai atkurti garsą

  Palaikomas FLAC ir APE nenuostolingasis kodekas, kurį naudojant galima tiksliai atkurti garsą

  Mėgaukitės skaitmenine muzika, kurios kokybė glaudinant visiškai nenukentėjo. „GoGear“ palaiko FLAC ir APE formatus – tai failai, kurie buvo sumažinti, nepašalinant jokių garso detalių. Pradinio garso šaltinio sodrumas ir švarumas išlaikomas tam, kad galėtumėte mėgautis, kad ir kur būtumėte. Tiesiog naudokite pridėtą „Philips Songbird“ programinę įrangą su „GoGear“ ir nuvilkite FLAC arba APE muzikos failus iš kompiuterio muzikos bibliotekos į savo „GoGear“. Pasiimkite su savimi į kelionę tūkstančius dainų ir judėkite pagal originalios muzikos ritmą.

 • 6,1 cm (2,4 in) spalvinis ekranas – nepakartojama vaizdo įrašų kokybė

  6,1 cm (2,4 in) spalvinis ekranas – nepakartojama vaizdo įrašų kokybė

  Puikus 6,1 cm (2,4 in) didelės raiškos „GoGear“ grotuvo ekranas išsiskiria nepakartojama vaizdo kokybe ir ryškiais, sodrių spalvų vaizdais. Didžiuliame ekrane su spalvotu meniu galima lengvai naršyti po medijos failus ir mėgautis įvairiu multimedijos turiniu keliaujant.

 • FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.

 • Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.

 • Integruotas garsiakalbis – pasidalykite pramogomis su kitais

  Integruotas garsiakalbis – pasidalykite pramogomis su kitais.

 • Iki 36 valandų muzikos arba 5 valandos vaizdo įrašų

  Iki 36 valandų muzikos arba 5 valandos vaizdo įrašų.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Pagaminta „Philips“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti