MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Pasisemkite įkvėpimo iš išskirtinio garso „GoGear Muse“ MP4 grotuvo su „FullSound“ ir garsą izoliuojančiomis ausinėmis. O kad būtumėte visiškai patenkinti, jame yra funkcija „SafeSound“ ir „Songbird“ bei intuityviai valdomas 3,2 colio HVGA liečiamasis ekranas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

Net triukšmingiausioje aplinkoje

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Garsą izoliuojančios ausinės sumažina aplinkos triukšmą

  Garsą izoliuojančios ausinės sumažina aplinkos triukšmą

  Naudodami garsą izoliuojančias ausines mažesniu garsumu išgirsite kiekvieną muzikos detalę – to neįmanoma užsidėjus įprastines ausines. Įsigilinę į žmogaus ausies kanalo anatomiją sukūrėme lenktas garsą izoliuojančias ausines, kurios puikiai izoliuoja ausies kanalą neleisdamos į jį patekti aplinkos garsams, todėl pašalinami nepageidaujami foniniai triukšmai, o garsas skleidžiamas tiesiai į jūsų ausis. Net nustatę vidutinį garsumo nustatymą galėsite išskirti muzikos detales, kurių neužgožia triukšmas iš aplinkos. Galite naudotis trijų dydžių ausinių kaušeliais, kad jos puikiai priglustų.

 • „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  Dabar galite mėgautis muzika nevaržydami savęs ir nesijaudindami dėl rizikos pažeisti klausą. „Philips“ sukūrė „SafeSound“, kuri nuolatos analizuoja „Philips GoGear“ MP3 grotuvo garsumo lygį ir įspėja, kai jis pasiekia pavojingą ribą, galinčią ilgam pažeisti klausą. Galite patys sumažinti garsumą ir nustatyti žemesnį jo lygį arba leisti „SafeSound“ sureguliuoti garsumą automatiškai – nereikia sukti galvos dėl jokių nustatymų. Be to, „SafeSound“ pateikia kasdienes arba savaitines garsumo poveikio apžvalgas, kad galėtumėte geriau rūpintis savo klausa.

 • Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas – tai moderni garso technologija, kuri tiesiogiai analizuoja kiekvieną filmo ar vaizdo įrašo garso šaltinį ir atkuria natūralų garsą su visais jo elementais reikiamoje vietoje. Tada apdoroti garso elementai siunčiami tiesiogiai į ausines, kurios įstatomos į ausis. Erdvinio filmų garso funkcija pagal realų garso takelio turinį sukuria natūralią akustinę erdvę. Dėl to klausytojas pasijunta įvykių sūkuryje ir gali mėgautis natūraliu erdviniu garsu – tokiu, kokį numatė filmo garso inžinieriai.

 • „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa

  „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa

  Nedidelės apimtys yra puiku, kai kalbama apie mobiliuosius įrenginius, tačiau ne apie atmintį. Naudodami „GoGear“ grotuvą galėsite džiaugtis abiem minėtais privalumais – tiesiog įdėkite „microSD“ kortelę. Kai grotuvą prijungsite prie kompiuterio, „microSD“ kortelė bus rodoma kaip papildomas keičiamasis diskas, į kurį galėsite lengvai perkelti failus. Tiesiog pripildykite kortelę pageidaujamo turinio ir įdėkite ją į grotuvą. Norėdami išplėsti „GoGear“ atminties talpą galite įsigyti iki 32 GB atminties kortelę, kad nebetektų sukti galvos dėl ribotų galimybių mėgautis pramogomis.

 • Asmeninis garso pritaikymas – suasmeninkite klausomą muziką

  Asmeninis garso pritaikymas – suasmeninkite klausomą muziką

  „Philips“ asmeninio garso pritaikymo funkcija – tai smagus ir intuityvus būdas išnaudoti visas klausomos muzikos galimybes ir galimybė mėgautis ja taip, kaip patinka jums! Pamirškite standartinius grafinius vienodintuvus arba tokius ribotus nustatymus kaip džiazo, roko ir klasikinė muzika. Naudodami asmeninio garso pritaikymo funkciją stilingame ir inovatyviame jutikliniame ekrane galėsite laisvai kontroliuoti kiekvieną garso išvesties aspektą. Dabar galite patikslinti, pritaikyti arba sukurti reikiamus nustatymus ir mėgstamoms dainoms suteikti naują gyvenimą.

 • „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.

 • Talpinis jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti

  Talpinis jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti

  Talpinis jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti.

 • FM radijas su RDS ir 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  RDS (radijo duomenų sistema) – tai ryšių protokolo standartas, leidžiantis skaitmeninę informaciją perduoti naudojant FM radijo transliacijas. RDS funkciją palaikantys FM radijo imtuvai rodo šią naudingą informaciją: stoties pavadinimą, programos informaciją, dainos pavadinimą, atlikėjo vardą ir pan. Norimą stotį galite bet kada išsaugoti kaip iš anksto nustatytą „GoGear“ grotuvo kanalą. Įrašyti galite 20 iš anksto nustatytų radijo stočių, todėl galėsite greitai pasiekti mėgstamas stotis – nebereikės kaskart nustatinėti dažnio rankiniu būdu.

 • Integruotas garsiakalbis – pasidalykite pramogomis su kitais

  Integruotas garsiakalbis – pasidalykite pramogomis su kitais.

 • 3,2 colio HVGA spalvotas ekranas – mėgaukitės nepakartojamais vaizdo įrašais

  Plonas 3,2 colio plačiaekranis didelės raiškos „GoGear“ grotuvo ekranas išsiskiria nepakartojama vaizdo kokybe ir ryškiais, sodrių spalvų vaizdais. Didžiuliame ekrane su spalvotu meniu galima lengvai naršyti po medijos failus ir mėgautis multimedijos turiniu keliaujant.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Palaikomos atsisiuntimo ir prenumeratos paslaugos, suderinamos su WMA DRM10
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Pagaminta „Philips“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti