MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Paleiskite stulbinamos kokybės garsą naudodami „Philips GoGEAR Ariaz“ MP4 leistuvą SA4ARA16KF su technologija „FullSound“. Mėgaukitės muzika nevaržydami savęs – funkcija „SafeSound“ saugo jūsų klausą nuo sutrikimų. Atraskite ir sinchronizuokite visą muzikos pasaulį su „Songbird“. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

Mėgaukitės visa multimedija, kurią tik galite perkelti į grotuvą

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  Dabar galite mėgautis muzika nevaržydami savęs ir nesijaudindami dėl rizikos pažeisti klausą. „Philips“ sukūrė „SafeSound“, kuri nuolatos analizuoja „Philips GoGear“ MP3 grotuvo garsumo lygį ir įspėja, kai jis pasiekia pavojingą ribą, galinčią ilgam pažeisti klausą. Galite patys sumažinti garsumą ir nustatyti žemesnį jo lygį arba leisti „SafeSound“ sureguliuoti garsumą automatiškai – nereikia sukti galvos dėl jokių nustatymų. Be to, „SafeSound“ pateikia kasdienes arba savaitines garsumo poveikio apžvalgas, kad galėtumėte geriau rūpintis savo klausa.

 • Integruotas garsiakalbis leis pramogauti su garsu

  Integruotas garsiakalbis leis pramogauti su garsu

  Keliaukite su savo „GoGEAR“ grotuvu ir tegul jis groja garsiai. Grotuvas turi integruotą garsiakalbį, kurio galingas ir tikslus garsas leis mėgautis ir dalytis jausminga muzika bei filmų įspūdžiais visur ir visada. Jis leis išvengti painiavos jungiant išorinius garsiakalbius ir suteiks galimybę dar maloniau dalytis muzika. „GoGEAR“ pavers mėgavimąsi pramoga.

 • 6,1 cm (2,4 col.) spalvinis ekranas – įspūdinga vaizdo įrašų kokybė

  6,1 cm (2,4 col.) spalvinis ekranas – įspūdinga vaizdo įrašų kokybė

  Puikus 6,1 cm (2,4 col.) didelės raiškos „GoGear Ariaz“ grotuvo ekranas išsiskiria nepakartojama vaizdo kokybe ir ryškiais, sodrių spalvų vaizdais. Didžiuliame ekrane su spalvotu meniu galima lengvai naršyti po medijos failus ir mėgautis įvairiu multimedijos turiniu keliaujant.

 • 26 valandas mėgaukitės muzika arba 5 valandas – vaizdo įrašais

  26 valandas mėgaukitės muzika arba 5 valandas – vaizdo įrašais

  „Philips“ siūlo pramogas be ribų. Prie „GoGEAR“ grotuvo pridedama kompaktiška įkraunama ir ilgai veikianti baterija. Vieną kartą įkrovę bateriją galite 26 valandas mėgautis muzikos įrašais, 5 valandas – vaizdo įrašais. Tiesiog įjunkite maitinimo laidą į elektros lizdą ir įkraukite grotuvą – tai taip paprasta.

 • FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.

 • Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti