MP3 grotuvas

  MP3 grotuvas

  Dabar klausytis muzikos smagiau

  Judėkite klausydamiesi muzikos per nedidelį ir spalvingą „GoGEAR Sounddot“ MP3 grotuvą. Jis turi integruotą segtuką, kuriuo grotuvą galėsite prisegti prie drabužių, LED lemputę bei garso indikatorius, leidžiančius patogiai naršyti. Perkelkite muziką per „Direct USB“ ir mėgaukitės „FastCharge“ funkcija. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dabar klausytis muzikos smagiau

Platus spalvų pasirinkimas, pritaikyta nešiotis

 • Mažas, spalvingas ir stilingas lyg madingas aksesuaras

  Mažas, spalvingas ir stilingas lyg madingas aksesuaras

  Puikuokitės savo „GoGEAR SoundDot“ ir suteikite savo muzikai geriausią skambesį. MP3 grotuvas yra mažas, apvalus ir elegantiškas – visiškai, kaip leidžia numanyti jo vardas. Jis turi integruotą segtuką ir išleidžiamas įvairių nuostabių spalvų. Jį galite nešiotis ant rankinės arba drabužių kaip madingą aksesuarą, visada paruoštą panaudoti, kai tik prireiks.

 • Mėgaukitės iki 6 valandų muzikos atkūrimu

  Mėgaukitės iki 6 valandų muzikos atkūrimu

  Judėkite pagal nesibaigiančias melodijas su savo „GoGEAR“ grotuvu. Įmontuotas kompaktiškas akumuliatorius užtikrina ilgalaikį maitinimą. Galėsite mėgautis nepertraukiama muzika iki 6 valandų vienu įkrovimu. Norėdami įkrauti paprasčiausiai prijunkite grotuvą per tiesioginę USB jungtį prie savo kompiuterio, tam nereikia jokių laidų. Tai tikrai paprasta.

 • Greitas 6 minučių įkrovimas leis 60 minučių klausytis muzikos

  Greitas 6 minučių įkrovimas leis 60 minučių klausytis muzikos

  Kartais „GoGEAR“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpą mankštą, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGEAR“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 6 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 60 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos.

 • Tiesioginė USB jungtis – lengva perkelti failus be laidų

  Tiesioginė USB jungtis – lengva perkelti failus be laidų

  Įrenginius su tiesiogine USB jungtimi be jokių laidų galite iškart prijungti prie kompiuterio USB prievado. Kompiuteris automatiškai atpažįsta keičiamąją USB atminties įrenginį („Windows 98“ reikia papildomų tvarkyklių), todėl galėsite lengvai perkelti failus iš kompiuterio ir į jį naudodami „Windows Explorer“ (arba „Apple Folders“). Tiesiog pripildykite savo įrenginį muzikos ir duomenų.

 • Integruotas segtukas leis patogiai naudoti laisvomis rankomis

  Niekas neturi trukdyti keliaujant. Lengva konstrukcija ir tvirtas integruotas segtukas leidžia saugiai ir stilingai prisegti „GoGEAR SoundDot“ prie jūsų drabužių, todėl jis bus puikus kompanionas kelyje.

 • Garso ir LED indikatoriai rodo įkrovimą ir leidžia paprastai naršyti

  Specialiai suprogramuoti „GoGEAR Sounddot“ šviesos ir garso indikatoriai leis tiksliai žinoti, kas vyksta. LED ir trumpi pyptelėjimai praneš, ar jūsų grotuvas įjungtas, ar išjungtas ir ar jis veikia atsitiktinio atkūrimo režimu. Jie net įspės, kad baigiasi akumuliatoriaus energija, raudonai mirksinčia šviesa ir pypsėjimu tuo pačiu ritmu. Prijunkite savo grotuvą prie maitinimo šaltinio, ir LED ims nuolat šviesti raudona šviesa, kad žinotumėte, jog akumuliatorius įkraunamas. Kai jis pasidarys žalias, akumuliatorius bus visiškai įkrautas ir galėsite vėl mėgautis puikia muzika iš savo „GoGEAR Sounddot“.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA šifravimas.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti