MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Šokite pagal muziką, kuri dar niekada neskambėjo taip puikiai. „Philips GoGEAR Muse“ MP4 leistuve SA4MUS08KF integruota technologija „FullSound“, todėl garsas yra ypač aiškus. Technologija „SafeSound“ apsaugos nuo klausos sutrikimų, jutiklinis ekranas garantuos, jog bus lengva naudotis, o filmams skirta technologija „Surround“ – erdvinį garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

Net triukšmingiausioje aplinkoje

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Garsą izoliuojančios ausinės sumažina aplinkos triukšmą

  Garsą izoliuojančios ausinės sumažina aplinkos triukšmą

  Naudodami garsą izoliuojančias ausines mažesniu garsumu išgirsite kiekvieną muzikos detalę – to neįmanoma užsidėjus įprastines ausines. Įsigilinę į žmogaus ausies kanalo anatomiją sukūrėme lenktas garsą izoliuojančias ausines, kurios puikiai izoliuoja ausies kanalą neleisdamos į jį patekti aplinkos garsams, todėl pašalinami nepageidaujami foniniai triukšmai, o garsas skleidžiamas tiesiai į jūsų ausis. Net nustatę vidutinį garsumo nustatymą galėsite išskirti muzikos detales, kurių neužgožia triukšmas iš aplinkos. Galite naudotis trijų dydžių ausinių kaušeliais, kad jos puikiai priglustų.

 • „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  Dabar galite mėgautis muzika nevaržydami savęs ir nesijaudindami dėl rizikos pažeisti klausą. „Philips“ sukūrė „SafeSound“, kuri nuolatos analizuoja „Philips GoGear“ MP3 grotuvo garsumo lygį ir įspėja, kai jis pasiekia pavojingą ribą, galinčią ilgam pažeisti klausą. Galite patys sumažinti garsumą ir nustatyti žemesnį jo lygį arba leisti „SafeSound“ sureguliuoti garsumą automatiškai – nereikia sukti galvos dėl jokių nustatymų. Be to, „SafeSound“ pateikia kasdienes arba savaitines garsumo poveikio apžvalgas, kad galėtumėte geriau rūpintis savo klausa.

 • 2,8 col. QVGA talpinis jutiklinis ekranas užtikrins patogų naršymą

  2,8 col. QVGA talpinis jutiklinis ekranas užtikrins patogų naršymą

  „GoGEAR Muse“ leis netrukdomai mėgautis pramogomis. Jo talpiniu jutikliniu ekranu galite patogiai valdyti savo muziką ir filmus. Talpinis ekranas yra neįtikėtinai jautrus, todėl bus itin lengva valdyti „GoGEAR Muse“ švelniais pirštų judesiais. Be to, jutiklinis ekranas yra pritaikytas užtikrinti gerą matomumą įvairiomis apšvietimo sąlygomis ir nepritraukti dulkių dalelyčių, todėl atkuriamas vaizdas bus dar aiškesnis. „GoGEAR Muse“ visada pateiks itin aiškų vaizdą.

 • „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa

  „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa

  Nedidelės apimtys yra puiku, kai kalbama apie mobiliuosius įrenginius, tačiau ne apie atmintį. Naudodami „GoGear“ grotuvą galėsite džiaugtis abiem minėtais privalumais – tiesiog įdėkite „microSD“ kortelę. Kai grotuvą prijungsite prie kompiuterio, „microSD“ kortelė bus rodoma kaip papildomas keičiamasis diskas, į kurį galėsite lengvai perkelti failus. Tiesiog pripildykite kortelę pageidaujamo turinio ir įdėkite ją į grotuvą. Norėdami išplėsti „GoGear“ atminties talpą galite įsigyti iki 32 GB atminties kortelę, kad nebetektų sukti galvos dėl ribotų galimybių mėgautis pramogomis.

 • FM radijas su RDS ir 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  RDS (radijo duomenų sistema) – tai ryšių protokolo standartas, leidžiantis skaitmeninę informaciją perduoti naudojant FM radijo transliacijas. RDS funkciją palaikantys FM radijo imtuvai rodo šią naudingą informaciją: stoties pavadinimą, programos informaciją, dainos pavadinimą, atlikėjo vardą ir pan. Norimą stotį galite bet kada išsaugoti kaip iš anksto nustatytą „GoGear“ grotuvo kanalą. Įrašyti galite 20 iš anksto nustatytų radijo stočių, todėl galėsite greitai pasiekti mėgstamas stotis – nebereikės kaskart nustatinėti dažnio rankiniu būdu.

 • 26 valandas mėgaukitės muzika arba 5 valandas – vaizdo įrašais

  26 valandas mėgaukitės muzika arba 5 valandas – vaizdo įrašais

  „Philips“ siūlo pramogas be ribų. Prie „GoGEAR“ grotuvo pridedama kompaktiška įkraunama ir ilgai veikianti baterija. Vieną kartą įkrovę bateriją galite 26 valandas mėgautis muzikos įrašais, 5 valandas – vaizdo įrašais. Tiesiog įjunkite maitinimo laidą į elektros lizdą ir įkraukite grotuvą – tai taip paprasta.

 • Asmeninis garso pritaikymas – suasmeninkite klausomą muziką

  Asmeninis garso pritaikymas – suasmeninkite klausomą muziką

  „Philips“ asmeninio garso pritaikymo funkcija – tai smagus ir intuityvus būdas išnaudoti visas klausomos muzikos galimybes ir galimybė mėgautis ja taip, kaip patinka jums! Pamirškite standartinius grafinius vienodintuvus arba tokius ribotus nustatymus kaip džiazo, roko ir klasikinė muzika. Naudodami asmeninio garso pritaikymo funkciją stilingame ir inovatyviame jutikliniame ekrane galėsite laisvai kontroliuoti kiekvieną garso išvesties aspektą. Dabar galite patikslinti, pritaikyti arba sukurti reikiamus nustatymus ir mėgstamoms dainoms suteikti naują gyvenimą.

 • „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA šifravimas.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti