MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Pajuskite jausmingos muzikos bangas

  Ryškių spalvų „GoGEAR Vibe“ MP4 grotuvas su „FullSound“ leidžia atgaivinti muzikos ir vaizdo įrašus, o „Philips Songbird“ – sinchronizuoti muziką ir mėgautis pramogomis. „SafeSound“ apsaugo ausis nuo pažeidimų, o „FastCharge“ leidžia greitai įkrauti akumuliatorių. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pajuskite jausmingos muzikos bangas

Nedidelis, spalvingas ir linksmas

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  „SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos

  Dabar galite mėgautis muzika nevaržydami savęs ir nesijaudindami dėl rizikos pažeisti klausą. „Philips“ sukūrė „SafeSound“, kuri nuolatos analizuoja „Philips GoGear“ MP3 grotuvo garsumo lygį ir įspėja, kai jis pasiekia pavojingą ribą, galinčią ilgam pažeisti klausą. Galite patys sumažinti garsumą ir nustatyti žemesnį jo lygį arba leisti „SafeSound“ sureguliuoti garsumą automatiškai – nereikia sukti galvos dėl jokių nustatymų. Be to, „SafeSound“ pateikia kasdienes arba savaitines garsumo poveikio apžvalgas, kad galėtumėte geriau rūpintis savo klausa.

 • 4,6 cm (1,8 col.) viso spalvų spektro ekranas leis lengvai ir intuityviai naršyti

  4,6 cm (1,8 col.) viso spalvų spektro ekranas leis lengvai ir intuityviai naršyti

  4,6 cm (1,8 col.) viso spalvų spektro ekranas leis lengvai naršyti muzikos failus „GoGEAR“ grotuve.

 • 20 valandas mėgaukitės muzika arba 4 valandas – vaizdo įrašais

  20 valandas mėgaukitės muzika arba 4 valandas – vaizdo įrašais

  „Philips“ siūlo pramogas be ribų. „GoGEAR“ MP4 vaizdo leistuvas turi kompaktišką ir ilgai veikiantį akumuliatorių. Vieną kartą įkrovę galite 20 valandų mėgautis muzika, 4 valandas – vaizdo įrašais. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite leistuvą – tai taip paprasta.

 • „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau

  „LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.

 • Greitas 5 minučių įkrovimas leis 90 minučių klausytis muzikos

  Greitas 5 minučių įkrovimas leis 90 minučių klausytis muzikos

  Kartais „GoGRAR“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpą mankštą, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGEAR“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 5 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 90 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos.

 • Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti