MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Naudodami MP3 vaizdo įrašų leistuvą „GoGEAR Video“ su 4,3" jutikliniu ekranu itin ryškiais vaizdais galite mėgautis tiesiog savo rankose. Mėgaukitės HD kokybės populiarių formatų vaizdo įrašais, pvz., RMVB, MPEG4 ir AVI. Sustiprinkite pojūčius naudodami leistuvą su 4,3" LCD ekranu ir integruotu garsiakalbiu Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

su „FullSound“ ir HD vaizdo įrašų atkūrimu

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas – tai moderni garso technologija, kuri tiesiogiai analizuoja kiekvieną filmo ar vaizdo įrašo garso šaltinį ir atkuria natūralų garsą su visais jo elementais reikiamoje vietoje. Tada apdoroti garso elementai siunčiami tiesiogiai į ausines, kurios įstatomos į ausis. Erdvinio filmų garso funkcija pagal realų garso takelio turinį sukuria natūralią akustinę erdvę. Dėl to klausytojas pasijunta įvykių sūkuryje ir gali mėgautis natūraliu erdviniu garsu – tokiu, kokį numatė filmo garso inžinieriai.

 • Integruotas garsiakalbis leis pramogauti su garsu

  Integruotas garsiakalbis leis pramogauti su garsu

  Keliaukite su savo „GoGEAR“ grotuvu ir tegul jis groja garsiai. Grotuvas turi integruotą garsiakalbį, kurio galingas ir tikslus garsas leis mėgautis ir dalytis jausminga muzika bei filmų įspūdžiais visur ir visada. Jis leis išvengti painiavos jungiant išorinius garsiakalbius ir suteiks galimybę dar maloniau dalytis muzika. „GoGEAR“ pavers mėgavimąsi pramoga.

 • Integruotas stovelis – žiūrėkite vaizdo įrašus laisvomis rankomis

  Integruotas stovelis – žiūrėkite vaizdo įrašus laisvomis rankomis

  MP4 vaizdo įrašų leistuvas „GoGEAR“ turi integruotą stovelį, todėl galėsite patogiai mėgautis pramogomis laisvomis rankomis. Patvarus stovelis lengvai užsifiksuoja vietoje, todėl padėję leistuvą ant stalo galėsite mėgautis vaizdo įrašais bet kur ir bet kada. Baigę žiūrėti įstatykite stovelį atgal į angą. Naudodami „GoGEAR“ galėsite patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti.

 • „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa – iki 32 GB

  „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa – iki 32 GB

  Nedidelės apimtys yra puiku, kai kalbama apie mobiliuosius įrenginius, tačiau ne apie atmintį. Naudodami „GoGear“ grotuvą galėsite džiaugtis abiem minėtais privalumais – tiesiog įdėkite „microSD“ kortelę. Kai grotuvą prijungsite prie kompiuterio, „microSD“ kortelė bus rodoma kaip papildomas keičiamasis diskas, į kurį galėsite lengvai perkelti failus. Norėdami išplėsti „GoGear“ atminties talpą galite įsigyti atminties kortelę iki 32 GB talpos. Tiesiog įkelkite į kortelę pageidaujamo turinio ir įdėkite ją į grotuvą. Jums daugiau nereikės jaudintis, kad gali pritrūkti pramogų.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Palaikomos atsisiuntimo ir prenumeratos paslaugos, suderinamos su WMA DRM10
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Pagaminta „Philips“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti