MP4 grotuvas

  MP4 grotuvas

  Nepriekaištingas garsas

  „GoGEAR Azure“ suteikia naujų galimybių, todėl galėsite mėgautis nepakartojamu garsu. Grotuve yra „Bluetooth®“ ryšio funkcija, kurią naudodami prie garso įrenginių galite prisijungti belaidžiu ryšiu. Be to, jame yra ryškus ir aiškus ekranas, o baterijos įkrovos pakaks ilgam klausymuisi. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

naudojant muzikos leidimo belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu funkciją

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • APE, FLAC, MP3 ir WMA kokybės neprarandantis kodavimas užtikrina tikslų garsą

  APE, FLAC, MP3 ir WMA kokybės neprarandantis kodavimas užtikrina tikslų garsą

  Įsirašykite dainas į „GoGEAR“ grotuvą ir mėgaukitės tiksliu garsu su visais jo niuansais, neprarasdami aiškumo ar detalumo. Naujausios garso glaudinimo technologijos gali sumažinti failų dydžius iki dešimties kartų. Tai atliekama nemažinant garso kokybės, o suglaudinti failai išsaugomi tokiais formatais kaip MP3 ir WMA. Jūsų „GoGEAR“ gali atkurti APE, FLAC, MP3 ir WMA failus su kokybės neprarandančiais kodekais, kurie užtikrina kokybišką garsą ir įtraukia jus į skaitmeninės muzikos pasaulį. Dabar galite atsisiųsti dainas arba nukopijuoti jas iš CD diskų ir perkelti į savo „GoGEAR“, kad galėtumėte nuolatos klausytis kelionėje.

 • FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas.

 • Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.

 • Iki 35 valandų muzikos arba 6 valandų vaizdo įrašų atkūrimas

  Iki 35 valandų muzikos arba 6 valandų vaizdo įrašų atkūrimas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti