MP3 grotuvas

  MP3 grotuvas

  Dabar sportuoti smagiau

  Suteikite spalvų savo treniruotei naudodami „GoGEAR FitDot“. Naudokite rankinį dėklą arba integruotą spaustuką ir sportuokite laisvai bei aktyviai. Grotuve yra „FastCharge“ funkcija, todėl galėsite jį įkrauti greitai, o LED ir garso indikatoriai palengvins naršymą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dabar sportuoti smagiau

suteikite spalvų savo bėgimui

 • Mėgaukitės iki 6 valandų muzikos atkūrimu

  Mėgaukitės iki 6 valandų muzikos atkūrimu

  Judėkite pagal nesibaigiančias melodijas su savo „GoGEAR“ grotuvu. Įmontuotas kompaktiškas akumuliatorius užtikrina ilgalaikį maitinimą. Galėsite mėgautis nepertraukiama muzika iki 6 valandų vienu įkrovimu. Norėdami įkrauti paprasčiausiai prijunkite grotuvą per tiesioginę USB jungtį prie savo kompiuterio, tam nereikia jokių laidų. Tai tikrai paprasta.

 • Greitas 6 minučių įkrovimas leis 60 minučių klausytis muzikos

  Greitas 6 minučių įkrovimas leis 60 minučių klausytis muzikos

  Kartais „GoGEAR“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpą mankštą, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGEAR“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 6 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 60 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos.

 • Mažas, spalvingas ir stilingas lyg madingas aksesuaras

  Puikuokitės savo „GoGEAR“ grotuvais ir suteikite muzikai geriausią skambesį. MP3 grotuvas yra mažas, apvalus ir elegantiškas – visiškai toks, apie kokį galima numanyti iš jo pavadinimo. Jis turi integruotą segtuką ir gaminamas įvairių nuostabių spalvų. Jį galite nešiotis ant rankinės arba drabužių kaip madingą aksesuarą, visada paruoštą panaudoti, kai tik prireiks.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA šifravimas.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti