MP3 grotuvas

  MP3 grotuvas

  Dabar klausytis muzikos smagiau

  Mažytis „GoGEAR MiniDot“ suteiks daug smagių akimirkų – jį galite rinktis įvairių spalvų, todėl tikrai rasite jums patinkantį. Prisegę grotuvą spaustuku prie drabužių, jį galėsite nešioti kaip aksesuarą, o LED ir garso indikatoriai suteiks galimybę lengvai naršyti. Naudodami „FastCharge“ galėsite greitai įkrauti įrenginį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dabar klausytis muzikos smagiau

naudojant nedidelį ir įvairių spalvų grotuvą

 • Mėgaukitės iki 6 valandų muzikos atkūrimu

  Mėgaukitės iki 6 valandų muzikos atkūrimu

  Judėkite pagal nesibaigiančias melodijas su savo „GoGEAR“ grotuvu. Įmontuotas kompaktiškas akumuliatorius užtikrina ilgalaikį maitinimą. Galėsite mėgautis nepertraukiama muzika iki 6 valandų vienu įkrovimu. Norėdami įkrauti paprasčiausiai prijunkite grotuvą per tiesioginę USB jungtį prie savo kompiuterio, tam nereikia jokių laidų. Tai tikrai paprasta.

 • Greitas 6 minučių įkrovimas leis 60 minučių klausytis muzikos

  Greitas 6 minučių įkrovimas leis 60 minučių klausytis muzikos

  Kartais „GoGEAR“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpą mankštą, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGEAR“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 6 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 60 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos.

 • Mažas, spalvingas ir stilingas lyg madingas aksesuaras

  Puikuokitės savo „GoGEAR“ grotuvais ir suteikite muzikai geriausią skambesį. MP3 grotuvas yra mažas, apvalus ir elegantiškas – visiškai toks, apie kokį galima numanyti iš jo pavadinimo. Jis turi integruotą segtuką ir gaminamas įvairių nuostabių spalvų. Jį galite nešiotis ant rankinės arba drabužių kaip madingą aksesuarą, visada paruoštą panaudoti, kai tik prireiks.

 • Integruotas segtukas leis patogiai naudoti laisvomis rankomis

  Niekas neturi trukdyti keliaujant. Lengva konstrukcija ir tvirtas integruotas segtukas leidžia saugiai ir stilingai prisegti „GoGEAR“ grotuvą prie jūsų drabužių, todėl jis bus puikus kompanionas kelyje.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA šifravimas.
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti