Lumea Essential

IPL plaukų šalinimo sistema

  Lumea Essential

  IPL plaukų šalinimo sistema

  Puikus būdas, kuris neleidžia plaukams ataugti

  „Philips Lumea“ IPL yra veiksmingiausia priemonė, kuri neleidžia plaukams vėl ataugti. Reguliariai naudojami švelnūs šviesos impulsai išlaiko odą švelnią kiekvieną dieną. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Lumea Essential IPL plaukų šalinimo sistema

Tik kūno plaukams šalinti, 15 min. procedūra blauzdoms, Naud. trukmė >100 000 šviesos impulsų, Ypatingai ilgas laidas SC1991/00 Surasti panašius produktus

Puikus būdas, kuris neleidžia plaukams ataugti

švelni oda namų sąlygomis

 • Kasdien džiaukitės glotnia oda

  Kasdien džiaukitės glotnia oda

  „Philips Lumea“ skleidžia švelnius šviesos impulsus į plauko šaknį. Dėl to plaukai natūraliai iškrinta, o plauko ataugimas sustabdomas. Reguliariai kartojant šią procedūrą, jūsų oda bus glotni kiekvieną dieną.

 • Veiksminga be pastangų

  Veiksminga be pastangų

  Atliekant mūsų klinikinius tyrimus pastebėtas žymus plaukuotumo sumažėjimas jau po keturių kas dvi savaites atliekamų procedūrų – oda tampa glotni ir be plaukų. Norint išlaikyti tokią odą, procedūra paprasčiausiai kartojama, kada reikia. Laikas tarp procedūrų gali būti skirtingas, atsižvelgiant į individualų plaukų ataugimą.

 • Pritaikytas saugiai naudoti jūsų namų komforte

  Pritaikytas saugiai naudoti jūsų namų komforte

  „Philips Lumea“ naudoja naujovišką šviesa paremtą technologiją, vadinamą IPL (intensyvi impulsinė šviesa, angl. „Intense Pulsed Light“), sukurtą remiantis profesionaliuose grožio salonuose naudojama technologija. „Philips“ pritaikė šią technologiją, kad galėtumėte saugiai ir veiksmingai naudoti ją namuose. „Philips“ glaudžiai bendradarbiavo su geriausiais dermatologais, kad sukurtų šią modernią plaukų šalinimo technologiją. Per daugiau nei 10 metų mes atlikome išsamius vartotojų tyrimus su daugiau nei 2 000 moterų.

 • Penki reguliuojami šviesos energijos nustatymai

  Penki reguliuojami šviesos energijos nustatymai

  „Philips Lumea“ turi penkis reguliuojamus šviesos energijos nustatymus, kurie užtikrina švelnų, bet veiksmingą poveikį. Teisingai atliekama „Philips Lumea“ IPL procedūra yra saugi ir švelni net jautriai odai bei jautriose kūno vietose.

 • Skirta naudoti ant kūno

  Skirta naudoti ant kūno

  Drąsiai naudokite plaukams šalinti kūno srityse žemiau kaklo: nuo kojų, pažastyse, bikinio srityje, nuo rankų ir pilvo.

 • Didesnis kūno priedas padės greičiau atlikti procedūrą

  Didesnis kūno priedas padės greičiau atlikti procedūrą

  Naudojant didesnį kūno priedą greičiau atliekama procedūra didelėse srityse, tokiose kaip kojos.

 • Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų

  Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų

  „Philips Lumea“ yra išbaigtas sprendimas, kuris pateikiamas paruoštas naudoti vos tik išpakavus. Dar svarbiau tai, kad jam nereikia jokių keičiamų lempų arba gelių.

 • Pritaikoma prie jūsų odos tipo

  Pritaikoma prie jūsų odos tipo

  „Philips Lumea“ yra veiksmingas šalinant (natūraliai) tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukus. Kaip ir atliekant kitas šviesa paremtas procedūras, „Philips Lumea“ NĖRA veiksmingas šalinant raudonus, šviesiai geltonus arba baltus / žilus plaukus. „Philips Lumea“ taip pat NĖRA tinkamas tamsiai odai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti