VisaPure Advanced

Namuose naudojama veido priežiūros priemonė

  • KA
  • KA

  VisaPure Advanced

  Namuose naudojama veido priežiūros priemonė

  Švytinti, atsigavusi ir atsinaujinusi oda

  „VisaPure Advanced“ – namuose naudojama veido priežiūros priemonė, kuri padės profesionaliai pasirūpinti savo oda. Jūsų oda bus švytinti, atsinaujinusi ir atsigavusi. Mėgaukitės švaria, švelnia ir atsigavusia oda, kuri sveikai spindi. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

VisaPure Advanced Namuose naudojama veido priežiūros priemonė

Priderinta „DualMotion“ technologija, Valo, masažuoja ir atgaivina akis, 3 galvutės, krepšelis, laikymo padėklas, 2 intensyvumo nustatymai SC5370/10 Surasti panašius produktus

Švytinti, atsigavusi ir atsinaujinusi oda

Pažangus odos valymas ir jos priežiūra

 • Pritaikyta „DualMotion“ ir išmanusis galvutės atpažinimas

  Pritaikyta „DualMotion“ ir išmanusis galvutės atpažinimas

  „VisaPure Advanced“ turi pritaikytą „DualMotion“ technologiją. Kiekvienai su „VisaPure“ pridedamai galvutei galima nustatyti skirtingus sukimosi ir vibravimo lygmenis. Rankenoje ir naujuose prieduose įdiegta pažangi NFC žyma su pažangia ir išmania galvutės atpažinimo funkcija. Tai reiškia, kad rankena iškart atpažįsta uždėtą specialią galvutę. Taip jūs galite mėgautis priderintomis „DualMotion“ technologijos programomis ir skirtingais jų pranašumais.

 • Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Valant „VisaPure“ pašalinami makiažo likučiai, pažeistos ir negyvos odos ląstelės. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

 • Geresnė kraujotaka, kad oda būtų švytinti ir gaivi

  Geresnė kraujotaka, kad oda būtų švytinti ir gaivi

  Naudodami gaivinamojo masažo galvutę su pritaikyta „DualMotion“ programa pagerinsite kraujotaką ir atgaivinsite odą. Jūsų oda įgaus natūralų švytėjimą, atrodys gaivi ir sveikai spindinti.

 • Tarsi 750 švelnių pirštų palietimų per minutę

  Tarsi 750 švelnių pirštų palietimų per minutę

  Daili ir funkcionali galvutė su penkiais nedideliais rutuliukais leis pajusti 750 švelnių pirštų prisilietimų per minutę. Gaivinamojo masažo programa trunka 3 minutes, o veido masažu galite mėgautis kelis kartus per savaitę.

 • Sukurta padedant japonų masažo specialistams

  Sukurta padedant japonų masažo specialistams

  Gaivinamojo masažo galvutė sukurta bendradarbiaujant su japoniško veido masažo ekspertais. Pritaikyta programa „DualMotion“ įkvėpta visame pasaulyje pripažintų masažo technikų. Masažuojant visame pasaulyje gerai žinoma spaudimo ir tapšnojimo metodika pasiekiami gilesni sluoksniai, todėl suaktyvinama kraujotaka ir atpalaiduojami raumenys, o jūs galite mėgautis gaivia ir švytinčia oda.

 • Švelni masažo programa ir 120 nanovibracijų per sekundę

  Švelni masažo programa ir 120 nanovibracijų per sekundę

  Pritaikyta „DualMotion“ akių gaivinimo programa atlieka 120 nanovibracijų per sekundę, švelniai masažuoja ir atgaivina odą apie akis. Ji itin švelni plonai ir jautriai odai. Akių gaivinimo programa yra trumpa ir trunka tik 30 sek., todėl galėsite ją nesunkiai įtraukti į kasdienį rytinį ritualą!

 • Ryte atgaivina pavargusias akis

  Ryte atgaivina pavargusias akis

  Akis atgaivinanti galvutė pagaminta iš vėsios medžiagos, padengta aukščiausios kokybės keramine danga, suteikia pavargusioms akims gaivumo gūsį ryte.

 • Galvutes lengva valyti šiltu vandeniu ir muilu

  Galvutes lengva valyti. Tiesiog nuplaukite jas kriauklėje šiltu vandeniu ir muilu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 10 kartų veiksmingesnis už valymą rankomis, tačiau toks pat švelnus. Palyginti su makiažo valymu rankomis.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti