VisaPure

Eksfoliavimo/šveitimo šepetėlis

  VisaPure

  Eksfoliavimo/šveitimo šepetėlis

  Šveičiamoji šepetėlio galvutė visiems odos tipams

  Šveičiamoji šepetėlio galvutė švelniai šalina papilkėjusias ir negyvas odos ląsteles. Dėl unikalaus trumpesnių ir ilgesnių šerelių derinio valoma giliau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

VisaPure Eksfoliavimo/šveitimo šepetėlis

Švelniai nušveičia odą, Naudojimui kartą per savaitę, Keiskite kas 6 mėnesius, Lengvai keičiamas SC5992/10 Surasti panašius produktus

Šveičiamoji šepetėlio galvutė visiems odos tipams

Švariai ir švelniai odai

 • Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Valant „VisaPure“ pašalinama daugiau makiažo likučių, pažeistos ir negyvos odos ląstelių. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

 • Šveičiamasis šepetėlis visiems odos tipams

  Speciali šerelių forma: trumpesni šereliai švelniai šveičia odą, o ilgesni – šalina negyvas odos ląsteles.

 • Unikali veido valymo šepetėlio šerelių struktūra

  Visi „VisaPure“ šepetėliai pasižymi unikalia „penki viename“ šerelių technologija. Kiekvienas šerelis nugludintas dukart, o šilko švelnumo galiukai užtikrina glotnų slydimą. „VisaPure“ šereliai yra itin ilgi, kad jaustumėte neabejotiną odos komfortą. Siekiant užtikrinti veiksmingumą, „VisaPure“ šereliai yra iki 3 kartų mažesni nei poros, o tankus šepetėlis pasiekia daugiau porų vienu valymu, kad valymas būtų švelnus ir malonus. Šerelių medžiaga, pasižyminti atsparumu vandeniui, parinkta specialiai.

 • Įstatoma šepetėlio galvutė; lengva uždėti ir nuimti

  Tiesiog uždėkite arba nuimkite šepetėlio galvutę. Lengva pritaikyti, nes mūsų šepetėlių galvutės dera su visais „Visapure“ modeliais.

 • Keiskite kas 6 mėnesius

  Siekdami geriausių rezultatų keiskite šepetėlį kas 6 mėnesius. Šepetėlį lengva pakeisti tiesiog ištraukiant jį iš prietaiso.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti