VisaPure

Valymo šepetėlis itin jautriai odai

  VisaPure

  Valymo šepetėlis itin jautriai odai

  Šepetėlio galvutė itin jautriai ir sausai odai

  Nepriekaištingai veikianti šepetėlio galvutė itin švelniai išvalo jautrią ir ypatingų poreikių turinčią odą. Šepetėlis turi ilgesnius ir minkštesnius šerelius, yra skirtas veiksmingoms, kasdien atliekamoms veido valymo procedūroms bei pritaikytas itin jautrios ir sausos odos poreikiams. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

VisaPure Valymo šepetėlis itin jautriai odai

Jautriai ir sausai odai, Naudokite kasdien, Keiskite kas 3 mėnesius, Lengvai keičiamas SC5993/00 Surasti panašius produktus

Šepetėlio galvutė itin jautriai ir sausai odai

Švariai ir švelniai odai

 • Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Valant „VisaPure“ pašalinama daugiau makiažo likučių, pažeistos ir negyvos odos ląstelių. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

 • Šepetėlis itin jautrios ir sausos odas tipams

  Šepetėlis turi ypatingai minkštus šerelius, kad valymas būtų labai švelnus, o oda mažiau dirginama. Šereliai ploni, ilgesni* ir lankstesni, todėl mažiau trinama oda, jaučiamas minkštumas ir švelnesnio valymo efektas. Šerelių galai nugludinti dukart, kad švelniau slystų oda. Ypatingai švelnus valymo būdas ir sveikai atrodanti oda.

 • Unikali veido valymo šepetėlio šerelių struktūra

  Visi „VisaPure“ šepetėliai pasižymi unikalia „penki viename“ šerelių technologija. Kiekvienas šerelis nugludintas dukart, o šilko švelnumo galiukai užtikrina glotnų slydimą. „VisaPure“ šereliai yra itin ilgi, kad jaustumėte neabejotiną odos komfortą. Siekiant užtikrinti veiksmingumą, „VisaPure“ šereliai yra iki 3 kartų mažesni nei poros, o tankus šepetėlis pasiekia daugiau porų vienu valymu, kad valymas būtų švelnus ir malonus. Šerelių medžiaga, pasižyminti atsparumu vandeniui, parinkta specialiai.

 • Įstatoma šepetėlio galvutė; lengva uždėti ir nuimti

  Tiesiog uždėkite arba nuimkite šepetėlio galvutę. Lengva pritaikyti, nes mūsų šepetėlių galvutės dera su visais „Visapure“ modeliais.

 • Keiskite kas 3 mėnesius

  Siekdami geriausių rezultatų keiskite šepetėlį kas 3 mėnesius. Šepetėlį lengva pakeisti tiesiog ištraukiant jį iš prietaiso.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Palyginta su giluminiu porų valymo šepetėliu

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti