VisaPure

Šepetėlio galvutė problematiškai odai

  VisaPure

  Šepetėlio galvutė problematiškai odai

  Šepetėlio galvutė problematiškai ir spuoguotai odai

  Problematiškai odai skirta šepetėlio galvutė mažina riebalų kiekį ir šalina negyvas odos ląsteles, kurios užkemša poras. Ilgų ir minkštų šerelių derinys švelniai valo ir yra pritaikytas jautrios, problematiškos ir spuoguotos odos poreikiams. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

VisaPure Šepetėlio galvutė problematiškai odai

Problematiškai odai, Naudokite kasdien, Keiskite kas 3 mėnesius, Lengvai keičiamas SC5994/00 Surasti panašius produktus

Šepetėlio galvutė problematiškai ir spuoguotai odai

 • Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Valant „VisaPure“ pašalinama daugiau makiažo likučių, pažeistos ir negyvos odos ląstelių. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

 • Šepetėlis problematiškos ir spuoguotos odos tipams

  Efektyvus ir švelnus problematiškos ir spuoguotos odos valymas. Šepetėlis pašalina negyvas odos ląsteles ir riebalus geriau nei pašalinama tik rankomis ir yra ypatingai švelnus jūsų jautriai odai. Plonų ir ilgų šerelių galai dukart nugludinti, kad būtų mažiau trinties su oda ir būtų pasiektas švelnesnio valymo efektas. Ypatingai švelnus valymo būdas ir sveikai atrodanti oda. Sukurta padedant dermatologams.

 • Sukurta bendradarbiaujant su dermatologais.

  Kuriant šepetėlį problematiškai odai, procese dalyvavo žymūs dermatologai, kad būtų užtikrinta, jog šepetėlis yra higieniškas ir saugus naudoti problematiškai ir spuoguotai odai.

 • Unikali veido valymo šepetėlio šerelių struktūra

  Visi „VisaPure“ šepetėliai pasižymi unikalia „penki viename“ šerelių technologija. Kiekvienas šerelis nugludintas dukart, o šilko švelnumo galiukai užtikrina glotnų slydimą. „VisaPure“ šereliai yra itin ilgi, kad jaustumėte neabejotiną odos komfortą. Siekiant užtikrinti veiksmingumą, „VisaPure“ šereliai yra iki 3 kartų mažesni nei poros, o tankus šepetėlis pasiekia daugiau porų vienu valymu, kad valymas būtų švelnus ir malonus. Šerelių medžiaga, pasižyminti atsparumu vandeniui, parinkta specialiai.

 • Įstatoma šepetėlio galvutė; lengva uždėti ir nuimti

  Tiesiog uždėkite arba nuimkite šepetėlio galvutę. Lengva pritaikyti, nes mūsų šepetėlių galvutės dera su visais „Visapure“ modeliais.

 • Keiskite kas 3 mėnesius

  Siekdami geriausių rezultatų keiskite šepetėlį kas 3 mėnesius. Šepetėlį lengva pakeisti tiesiog ištraukiant jį iš prietaiso.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti