Viskas viename

  Viskas viename

  Sterilizuokite, nutraukite ir maitinkite

  „Natural“ rinkinys viskas viename – idealus pasirinkimas mamoms, kurios nori švariai ir paprastai nutraukti pieno kūdikio maitinimui. Rinkinyje yra viskas, ko reikia, kad galėtumėte sterilizuoti, nutraukti pieno ir pamaitinti kūdikį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sterilizuokite, nutraukite ir maitinkite

Lengvas maitinimas krūtimi

 • Platus krūties formos čiulptukas užtikrina natūralų žindymą

  Platus krūties formos čiulptukas užtikrina natūralų žindymą

  Platus krūties formos čiulptukas skatiną natūralų žindymą, primenantį žindymą krūtimi, ir suteikia galimybę derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku.

 • Patogesnė siurbimo padėtis dėl unikalaus dizaino

  Patogesnė siurbimo padėtis dėl unikalaus dizaino

  Pientraukis yra unikalios konstrukcijos, todėl pienas teka iš krūties tiesiog į buteliuką, net kai sėdite tiesiai. Tai reiškia, kad siurbdamos pieną galite sėdėti patogiau: nereikia pasilenkti pirmyn, kad visas pienas patektų į buteliuką. Jeigu nusiurbdamos pieną sėdite patogiai ir atsipalaidavusios, pienas natūraliai bėga daug lengviau.

 • Minkšta masažinė pagalvėlė suteikia šilumos

  Minkšta masažinė pagalvėlė suteikia šilumos

  Mūsų masažinė pagalvėlė pasižymi nauja, minkšta, aksomine tekstūra, dėl kurios jausite šiltą ir patogų odos prisilietimą bei švelnią stimuliaciją, kad geriau bėgtų pienas. Pagalvėlė švelniai atkartoja kūdikio žindymo veiksmą ir taip stimuliuoja pieno tėkmę.

 • Tinkamas buteliukams su plačiais ir siaurais kakliukais

  Tinkamas buteliukams su plačiais ir siaurais kakliukais

  Sterilizatorius tinkamas ir buteliukams su plačiais, ir su siaurais kakliukais bei skirtingiems pientraukiams ir priedams. Tai leidžia pasirinkti tokius buteliukus ir pientraukius, kurie geriausiai tinka jums ir jūsų kūdikiui. Pilnai prikrautame sterilizatoriuje telpa šeši 11 oz / 330 ml „Philips Avent“ buteliukai.

 • Pritaikomas dydis

  Pritaikomas dydis

  Dėl savo pritaikomo dydžio, šiame „Philips Avent“ sterilizatoriuje „trys viename“ puikiai tilps visi elementai, kuriuos norite sterilizuoti, be to, jis užims nedaug vietos virtuvėje. Funkcinės galimybės „trys viename“ leidžia: 1) nustatyti nedidelio dydžio konfigūraciją sterilizuoti čiulptukus, 2) nustatyti vidutinio dydžio konfigūraciją sterilizuoti pientraukius, kūdikių lėkštutes, peilius ir šakutes, 3) nustatyti didelio dydžio konfigūracijas sterilizuoti 6 kūdikių buteliukams

 • Natūralus garų sterilizavimas sunaikina 99,9 % žalingų mikrobų

  Natūralus garų sterilizavimas sunaikina 99,9 % žalingų mikrobų

  Sterilizavimas apsaugo jūsų kūdikių nuo ypatingai žalingų bakterijų, kol jo imuninė sistema pakankamai sustiprėja. „Philips Avent“ sterilizatorius naudoja ligoninėse paplitusį garų sterilizavimo metodą, kuris yra greitas, paprastas ir veiksmingas bei nenaudoja cheminių medžiagų. Turinys lieka sterilus 24 val., jei dangtelis lieka neatidarytas.

 • Unikalūs žiedlapiai, kad čiulptukas būtų minkštas, lankstus ir nesubliūkštų

  Unikalūs žiedlapiai, kad čiulptukas būtų minkštas, lankstus ir nesubliūkštų

  Žiedlapiai čiulptuko viduje padidina minkštumą ir lankstumą, neleidžia čiulptukui susispausti. Jūsų kūdikis mėgausis patogesniu ir malonesniu maitinimu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 0 % BPA, vadovaujantis ES reglamentais, 10/2011

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti