Avent

Philips Avent

DECT kūdikių stebėjimo įrenginys

  Philips Avent

  DECT kūdikių stebėjimo įrenginys

  Patikimiausias ryšys su jūsų kūdikiu

  Kūdikių stebėjimo prietaisas „Philips AVENT“ SCD580/00 – tai komfortas ir užtikrintumas jums ir jūsų kūdikiui. Patikimiausias ryšys dera su įvairiomis raminimo funkcijomis. Jūsų mažyliui patiks nakties šviesos projekcija! Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Avent DECT kūdikių stebėjimo įrenginys

100 % privatus ryšys, Žvaigždėtos nakties šviesos projekcija, Dvikryptis ryšys ir MP3 lopšinės, Vibracijos signalas SCD580/00 Surasti panašius produktus

Patikimiausias ryšys su jūsų kūdikiu

Užtikrintumas ir gera savijauta jums ir jūsų kūdikiui

 • Energijos taupymas, „Smart ECO“ režimas

  Energijos taupymas, „Smart ECO“ režimas

  Esant įjungtam unikaliam režimui „Smart ECO“ automatiškai mažinama perdavimo galia ir ilgėja akumuliatoriaus naudojimo laikas. Kuo arčiau jūsų kūdikio esate, tuo mažiau energijos reikia puikiam ryšiui palaikyti (neveikia JAV ir Kanadoje).

 • Garso lygio lemputės parodo, jei kūdikis skleidžia garsus

  Garso lygio lemputės parodo, jei kūdikis skleidžia garsus

  Įsijungia lemputės, nurodančios garso lygį kūdikio kambaryje, net kai tėvų įrenginio garsas nutildytas.

 • Visada žinokite, kada monitorius yra diapazone ir prijungtas

  Visada žinokite, kada monitorius yra diapazone ir prijungtas

  Tėvų įrenginys įspės, jei monitorius nebepatenka į diapazoną arba jei jo energija senka, ir galėsite būti tikri, kad niekada neprarasite ryšio su vaiku.

 • Diapazonas iki 330 metrų*

  Diapazonas iki 330 metrų*

  Diapazonas patalpose iki 50 metrų*. Diapazonas lauke iki 330 metrų*.

 • Palaikykite ryšį atsiliepdami

  Palaikykite ryšį atsiliepdami

  Kartais viskas, ko reikia jūsų kūdikiui, yra raminantis jūsų balsas. Vienu mygtuko spustelėjimu ši svarbi funkcija padės palaikyti ryšį su kūdikiu iš bet kurios namų vietos.

 • Nuraminkite kūdikį naudodami žvaigždėtos nakties šviesos projekciją

  Paguldžius kūdikį į lovytę jis vis tiek gali būti neramus. Naudodamiesi žvaigždėtos nakties šviesos projekcija, kurią galima įjungti tėvų arba kūdikio įrenginiu, nuraminsite ir užmigdysite savo kūdikį (nuotolinio aktyvinimo funkcija neveikia JAV ir Kanadoje).

 • Naktinė lemputė + MP3 funkcija „Įjunkite ir klausykitės“

  Švelniai nuraminkite kūdikį savo pasirinkta daina ir šilta, raminančia naktine lempute. Naudodami MP3 funkciją „Įjunkite ir klausykitės“ galite klausytis savo pasirinktų dainų. Girdėdamas savo kambaryje jūsų asmeninę muziką kūdikis ramiai ir greitai užmigs (nuotolinio aktyvinimo funkcija neveikia JAV ir Kanadoje).

 • DECT technologija užtikrina, kad įrenginys veiktų be trukdžių ir 100 % privačiai

  Naudojant DECT technologiją užtikrinama, kad prietaisai veiktų be trukdžių, kuriuos gali sukelti kiti bangas skleidžiantys gaminiai, pvz., kiti kūdikių stebėjimo prietaisai, belaidžiai ir mobilieji telefonai. Įdiegta duomenų šifravimo funkcija, todėl ryšys yra saugus ir privatus, o jūs galite būti tikri, kad kūdikį girdite tik jūs.

 • DECT technologija – itin aiškus garsas

  Aiškiai išgirsite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Dėl DECT (skaitmeninės pagerintos belaidės telekomunikacijos) technologijos garsas yra aukštos kokybės, itin aiškus ir švarus, todėl savo kūdikį girdėsite visada.

 • Stebėkite kūdikio kambario drėgmę ir temperatūrą

  Naudodami kombinuotąjį drėgmės ir temperatūros jutiklį galite stebėti kūdikio kambario klimatą. Jūsų kūdikis nereguliuoja kūno temperatūros kaip jūs, todėl dėl menkiausio temperatūros pasikeitimo ir per didelės ar per mažos drėgmės jis gali tapti neramus. Specialus kombinuotasis drėgmės ir temperatūros jutiklis skaitmeniniame tėvų įrenginio ekrane jus iškart įspės apie klimato pasikeitimus kūdikio kambaryje. Tiksliai stebėkite visus kūdikio kambario klimato pasikeitimus.

 • Puikus veikimo laikas: iki 18 valandų

  Nedideliu belaidžiu įkraunamu tėvų įrenginiu įkrovę galite naudotis iki 18 valandų.

 • Vibracijos signalas

  Pritaikykite įspėjimo nustatymus pagal savo poreikius ir gaukite tėvų įrenginio pranešimą, apie kurį praneš tylus ir subtilus vibravimas.

 • Pritemdymo režimas – rami naktis

  Paspauskite blankios nakties šviesos mygtuką, kad įjungtumėte blankios nakties šviesos režimą. Įjungus šį režimą sumažinamas lempučių, ekrano bei įspėjamųjų signalų intensyvumas. Paspauskite blankios nakties šviesos mygtuką dar kartą, kad įjungtumėte įprastą veikimo režimą.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Kūdikių stebėjimo įrenginio veikimo diapazonas priklauso nuo aplinkos ir veiksnių, keliančių trikdžius.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti