Avent

Philips Avent

Mikrobangų krosnelės garų sterilizatorius

  Philips Avent

  Mikrobangų krosnelės garų sterilizatorius

  Ypač greitas ir patogus

  Dėl „Philips Avent“ mikrobangų krosnelės garų sterilizatoriaus lengvo ir kompaktiško dizaino šį SCF271/20 įrenginį galite naudoti ir namuose, ir ne tik. Jo turinys, jei neatidaromas dangtelis, išlieka sterilus iki 24 val.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ypač greitas ir patogus

Sterilizuoja 6 buteliukus per 2 minutes*

 • Patogus keliaujant. Telpa daugumoje mikrobangų krosnelių.

  Patogus keliaujant. Telpa daugumoje mikrobangų krosnelių.

  „Philips Avent“ mikrobangėms skirtas sterilizatorius sukurtas taip, kad tiktų daugeliui mikrobangų krosnelių. Jis nėra didelis, todėl sterilizatorių patogu pasiimti į kelionę ir visada naudotis steriliais buteliukais, kai išvykstate vienai nakčiai ar ilgesnių atostogų į užsienį. Be to, šis sterilizatorius gali būti papildomas sterilizatorius, kurį naudosite savo tėvų namuose. Matmenys: 166 (A), 280 (P), 280 (G) mm.

 • Šonuose esančios rankenėlės tvirtai uždaro dangtį

  Šonuose esančios rankenėlės tvirtai uždaro dangtį

  Mikrobangų krosnelės sterilizatoriaus šonuose yra spaustukai, kad būtų dar saugiau. Spaustukais tvirtai uždaromas dangtis, todėl kaštas vanduo neišsilies išimant sterilizatorių iš mikrobangų krosnelės. Šone esančios rankenėlės irgi sukurtos taip, kad išliktų vėsios ir sterilizatorių galėtumėte saugiai paimti.

 • Jei neatidaroma, turinys išlieka sterilus iki 24 valandų.

  Jei neatidaroma, turinys išlieka sterilus iki 24 valandų.

  Jei neatidaroma, turinys išlieka sterilus iki 24 valandų.

 • Telpa šeši „Philips Avent“ buteliukai

  Telpa šeši „Philips Avent“ buteliukai

  Nors ir nedidelis, bet yra vienintelis mikrobangų krosnelės sterilizatorius, kuriame telpa 6 „Philips Avent“ buteliukai. Tuo tarpu, kai daugelyje mikrobangų krosnelės sterilizatorių telpa tik 4 buteliukai, į „Philips Avent“ mikrobangų sterilizatorių galite sudėti visą dieną naudotus buteliukus ir sterilizuoti juos vienu kartu. Be to, juo galite sterilizuoti ir pientraukius.

 • Natūralus garų sterilizavimas sunaikina 99,9 % žalingų mikrobų

  Natūralus garų sterilizavimas sunaikina 99,9 % žalingų mikrobų

  Sterilizavimas apsaugo kūdikį nuo ypač žalingų bakterijų, kol jo imuninė sistema nėra pakankamai stipri. „Philips Avent“ sterilizatoriai veikia aukštesne temperatūra nei indaplovės ir nužudo 99,9 % kenksmingų bakterijų, o turinys išlieka sterilus 24 valandas, jei dangtelis neatidaromas.

 • Papildoma apsauga naudojant natūralų sterilizavimą garais

  Sterilizuojant siekiama apsaugoti kūdikį nuo itin pavojingų pieno bakterijų, kol jo imuninė sistema nėra pakankamai sustiprėjusi. „Philips Avent“ sterilizatoriuje naudojamas ligoninėse taikomas garinės sterilizacijos metodas, kuris yra greitas, nesudėtingas ir efektyvus, be to, nenaudojama jokių cheminių medžiagų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti