Avent

Philips Avent

„Classic+“ čiulptukas

  Philips Avent

  „Classic+“ čiulptukas

  Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius*

  Naudojant „Philips Avent“ čiulptuką „Classic“, jūsų kūdikis kontroliuos pieno tėkmę ir tai padės sumažinti galimybę persivalgyti ir atpilti. Išskirtinis vožtuvas atsidaro ir leidžia orui patekti į buteliuką ir tai užtikrina sveiką, aktyvų maitinimą bei sumažina irzlumą ir dieglius.* Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Avent „Classic+“ čiulptukas

2 vnt., Tirštam maistui, 6 m+ SCF636/27 Surasti panašius produktus

Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius*

Pasitiki jau 30 metų

 • Lengva žįsti dėl unikalaus vožtuvo ant čiulptuko

  Lengva žįsti dėl unikalaus vožtuvo ant čiulptuko

  Išskirtinis vožtuvas, esantis ant čiulptuko, lankstosi pagal kūdikio maitinimosi ritmą. Pienas tekės kūdikio kontroliuojama tėkme ir tai apsaugo nuo persivalgymo ir atpylimo, raugėjimo ir dujų.

 • Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad kūdikiai tampa daug ramesni

  Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad kūdikiai tampa daug ramesni

  Miegas ir maistas yra svarbiausi kūdikio fizinės ir psichinės sveikatos elementai. Atliktas klinikinis atsitiktinių imčių tyrimas, kuriuo buvo siekiama nustatyti, ar kūdikių maitinimo buteliukai turi įtakos „kūdikio elgesiui“. Nustatyta, kad „Philips Avent“ klasikinis buteliukas neramų kūdikio elgesį per dieną sumažina maždaug 28 minutėmis, palyginti su kitu lygintu buteliuku (46 min. prieš 74 min., p=0,05). Tai ypač pasitvirtino naktį.**

 • Unikali dieglius mažinanti sistema

  Unikali dieglius mažinanti sistema

  Kūdikiui maitinantis unikalus vožtuvas ant čiulptuko atsilenkia ir leidžia orui patekti į buteliuką, o ne į kūdikio pilvuką.

 • Čiulptukas be BPA

  Čiulptukas be BPA

  Šis čiulptukas pagamintas iš silikono – medžiagos be BPA (Vadovaujantis ES Direktyva 2011/8/ES)

 • Galima rinktis iš skirtingų čiulptukų tekėjimo greičių

  Galima rinktis iš skirtingų čiulptukų tekėjimo greičių

  Naudojant „Philips Avent“ buteliuką kūdikis galės mėgautis skirtingomis tėkmėmis, reikalingomis jo augimui. Atsiminkite, kad čiulptuko tipo priskyrimas kūdikio amžiui yra orientacinis, nes kūdikiai vystosi skirtingu greičiu. Visi čiulptukai parduodami dviejų čiulptukų rinkiniais.

 • Suderinamas su klasikiniu maitinimo buteliuku

  Patariame naudoti klasikinį čiulptuką tik su klasikiniais kūdikio buteliukais.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • * Atliktas klinikinis tyrimas parodė, kad dviejų savaičių kūdikiai buvo ramesni nei tie, kurie buvo maitinami kitais buteliukais (tyrimą atliko Londono vaikų sveikatos institutas, 2008).
 • Pastebėta, kad 2 savaičių kūdikiai, maitinami iš „Philips Avent“ buteliuko, buvo mažiau kankinami dieglių, nei kūdikiai, maitinami iš įprastinio buteliuko. Be to, 2 savaičių kūdikiai, maitinami iš „Philips Avent“ buteliuko, buvo ramesni, nei kūdikiai, maitinami iš kitų buteliukų.
 • *Atliktas klinikinis tyrimas parodė, kad 2 savaičių kūdikiai, maitinami „Avent“ buteliuku, buvo ramesni nei tie, kurie buvo maitinami kito populiaraus gamintojo buteliuku, ypač naktį.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti