TV antena

  TV antena

  Priimkite skaitmeninės TV ir FM signalus

  Ši 36 dB sustiprinanti antena naudojama kartu su jūsų skaitmeniniu televizoriaus priedėliu ir gali priimti analoginės televizijos ir FM signalus. Dėl plokščios matricos antena priims signalą, kurio reikia skaitmeninei televizijai žiūrėti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Priimkite skaitmeninės TV ir FM signalus

naudodami šią 36 dB sustiprinančią antena

 • 36 db reguliuojamas sustiprinimas

  36 dB sustiprinimas suteikia galimybę priimti silpnus signalus, nes praplečia priėmimo diapazoną ir didesnėje teritorijoje galima priimti daugiau signalų.

 • Elegantiškas dizainas pabrėžia šiuolaikinių televizorių konstrukciją

  Paprastas, elegantiškas dizainas pabrėžia šiuolaikinių televizorių konstrukciją.

 • UHF plokščia anteninė matrica geresniam signalo priėmimui

  Didelio efektyvumo UHF plokščia anteninė matrica pagerina signalo priėmimą, palyginti su tradicinėmis kilpinėmis antenomis. Dėl plokščios matricos antena susiaurina priėmimo kryptį ir taip pagerina signalo priėmimą.

 • Silpnų signalų stiprintuvas – signalas yra kokybiškas

  Galimybė reguliuoti sustiprinimą ir silpnų signalų stiprintuvas – didelis priėmimo diapazonas ir geresnė signalo kokybė.

 • VHF / FM dipoliai – išplėstas priėmimas

  VHF / FM dipoliai, paprastai žinomi kaip „triušio ausys“, leidžia priimti TV programų transliaciją VHF diapazone, o radijo transliaciją FM diapazone. Išplečiant ir keičiant dipolių padėtį galima nustatyti optimalų signalų priėmimą.

 • Sukamoji stiprinimo rankenėlė stiprinimui reguliuoti

  Sukamoji stiprinimo rankenėlė – galite lengvai reguliuoti antenos stiprinimą ir taip užtikrinti optimalų signalo priėmimą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti