„Bluetooth“ ausinės

  „Bluetooth“ ausinės

  Labai aiškus kalbėjimas su 2 triukšmą slopinančiais mikrofonais

  Kalbėkite ir klausykitės muzikos naudodamiesi balso signalo funkcija, balso komanda ir įvairiais palaikomais įrenginiais Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Labai aiškus kalbėjimas su 2 triukšmą slopinančiais mikrofonais

 • Suderinamas su „Bluetooth“ HSP / HFP – universalus

  „Bluetooth“ technologija pakeičia laidus. „Bluetooth“ yra visuotinis standartas, todėl skirtingų gamintojų „Bluetooth“ įrenginiai gali būti suderinami ir veikti naudojant „Bluetooth“ profilius, skirtus dalytis. HSP (ragelio profilis) ir HFP (laisvų rankų įrangos profilis) yra profiliai, reikalingi įprastoms „Bluetooth“ ausinių operacijoms. Jei jūsų mobilusis telefonas suderinamas su HSP ir HFP (kaip virtualiai bet koks telefonas, kuriame veikia „Bluetooth“), šios ausinės veiks su juo. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai priklauso „Bluetooth SIG, Inc.“, o bet koks tokių ženklų naudojimas - „Koninklijke Philips Electronics N.V.“

 • Bevielis skambučių valdymas

  Valdykite savo skambučius, nenaudodami mobiliojo telefono: atsiliepkite į skambučius, atmeskite juos, rinkite numerį balsu ir perskambinkite. Numerio rinkimą balsu ir perskambinimo funkcijas turi palaikyti jūsų telefonas.

 • „Bluetooth®“ stereo (suderinamas su A2DP)

  Šis „Philips“ įrenginys visiškai palaiko „Bluetooth®“ stereo (A2DP). A2DP (pažangusis garso paskirstymo profilis) palaikymas leidžia šioms ausinėms gauti stereo muziką iš bet kokio „Bluetooth“ įrenginio, kuris yra suderinamas su A2DP. Todėl šias ausines galite naudoti su bet kokiu suderinamu mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, „Bluetooth“ adapteriu, MP3 grotuvu ir t. t., kurie palaiko A2DP.

 • Aiškūs pokalbiai be aido

  Mėgaukitės aiškiais pokalbiais be aido, naudodami itin jautrų ausinių mikrofoną ir išmanų akustinį dizainą.

 • Ergonomiškas ausies kabliukas

  Ergonomiško ausies kabliuko dydis gali būti sklandžiai pritaikytas pagal ausį, o tai ne tik padidins komfortą, bet ir užtikrins saugų tvirtinimą. Be to, ausies kabliuką galima pritaikyti dėvėti tiek kairiajai, tiek dešiniajai ausiai.

 • Belaidis kalbėjimas laisvomis rankomis naudojant „Bluetooth“

  Naudotis mobiliuoju telefonu be ausinių gali būti nepatogu ir nesaugu. Daug kur tai daryti draudžiama vairuojant. Laidinė laisvųjų rankų įranga suteikia daug painiavos su laidu. „Bluetooth“ ausinės pakeičia laidą nedideliu nuotoliu naudojat belaidį „Bluetooth“ ryšį, todėl jūsų rankos laisvos, o jūsų judėjimo laisvės nevaržo laidas. Kadangi siunčiama energija prie jūsų galvos yra žymiai mažesnė, nei spinduliuoja mobilusis telefonas, „Bluetooth“ dar ir sumažina potencialų pavojų, susijusį su mobiliojo telefono spinduliuote.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti