„Bluetooth“ stereo ausinės

  Bluetooth

  „Bluetooth“ stereo ausinės

  Muzika ir skambučiai internetu be jokių laidų

  Mėgaukitės muzika, vaizdo įrašais, VoIP skambučiais iš kompiuterio be jokių laidų kokybišku skaitmeniniu erdviniu garsu, atkuriamu per 32 mm neodimio garsiakalbius. Reguliuojama „OptiFit“ kaklo juostelė suteikia maksimalaus patogumo. Atnaujinkite kompiuterį naudodami pridedamą USB „Bluetooth“ adapterį.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Muzika ir skambučiai internetu be jokių laidų

„Bluetooth®“ erdvinis garsas ir VOIP

 • Bevielis skambučių valdymas

  Valdykite savo skambučius, nenaudodami mobiliojo telefono: atsiliepkite į skambučius, atmeskite juos, rinkite numerį balsu ir perskambinkite. Numerio rinkimą balsu ir perskambinimo funkcijas turi palaikyti jūsų telefonas.

 • Suderinamas su „Bluetooth“ HSP / HFP – universalus

  „Bluetooth“ technologija pakeičia laidus. „Bluetooth“ yra visuotinis standartas, todėl skirtingų gamintojų „Bluetooth“ įrenginiai gali būti suderinami ir veikti naudojant „Bluetooth“ profilius, skirtus dalytis. HSP (ragelio profilis) ir HFP (laisvų rankų įrangos profilis) yra profiliai, reikalingi įprastoms „Bluetooth“ ausinių operacijoms. Jei jūsų mobilusis telefonas suderinamas su HSP ir HFP (kaip virtualiai bet koks telefonas, kuriame veikia „Bluetooth“), šios ausinės veiks su juo. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai priklauso „Bluetooth SIG, Inc.“, o bet koks tokių ženklų naudojimas - „Koninklijke Philips Electronics N.V.“

 • „OptiFit“ kaklo juostelė

  Su „OptiFit“ kaklo juostele galite lengvai pritaikyti ausines, kad jums jas dėvėti būtų patogu ir gera. Jos turi lankstų laikiklį ir reguliuojamas minkštas ausų kilpeles, leidžiančias uždėti garsiakalbius optimaliu jūsų ausiai kampu, kad klausomos muzikos kokybė būtų pati geriausia.

 • „Bluetooth®“ stereo (suderinamas su A2DP)

  Šis „Philips“ įrenginys visiškai palaiko „Bluetooth®“ stereo (A2DP). A2DP (pažangusis garso paskirstymo profilis) palaikymas leidžia šioms ausinėms gauti stereo muziką iš bet kokio „Bluetooth“ įrenginio, kuris yra suderinamas su A2DP. Todėl šias ausines galite naudoti su bet kokiu suderinamu mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, „Bluetooth“ adapteriu, MP3 grotuvu ir t. t., kurie palaiko A2DP.

 • Skaitmeninė erdvinio garso kokybė gaminiuose su „Bluetooth“

  Garso signalas persiunčiamas oru kaip skaitmeninis signalas ir konvertuojamas į analoginį signalą tik pačiame įrenginyje. Tai reiškia, kad trikdžiai turi mažiau įtakos garso kokybei, nei naudojant analogines technologijas. Atkuriamas garsas prilygs originaliam įrašui ir garso šaltiniui.

 • Pridedamas USB „Bluetooth 2.0 + EDR“ adapteris

  Pridedamas didelės spartos „Bluetooth 2.0+EDR“ garso adapteris ir pridedama programinė įranga leidžia kompiuteriui transliuoti muziką belaidžiu ryšiu į jūsų „Bluetooth“ erdvinio garso ausines. Adapterį galite naudoti ir įvairioms kitoms „Bluetooth“ programoms, pvz., siųsti duomenis į suderinamą „Bluetooth“ telefoną.

 • Bevielis muzikos valdymas tiesiai iš ausinių

  Muzikos valdymo mygtukai ausinėse leidžia valdyti muziką nenaudojant laidų jūsų su AVRCP (garso bei vaizdo nuotolinio valdymo profilis) suderinamame telefone, MP3 grotuve ar kompiuteryje. Persukite į priekį ir klausykitės savo mėgstamiausių dainų arba sustabdykite muziką, kad galėtumėte trumpai pasišnekučiuoti – ir viską galite padaryti vienu mygtuko spustelėjimu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti