„Bluetooth“ stereo ausinės

  Bluetooth

  „Bluetooth“ stereo ausinės

  Patogu ir jokių laidų

  Mėgaukitės stereomuzika be jokių laidų ir lengvai atsiliepkite į skambučius naudodami šias ausines. Klausykitės sodraus ir galingo garso per integruotąją „FullSound“ skaitmeninio garso sustiprinimo funkciją. Reguliuojama „OptiFit“ konstrukcija leidžia visada jaustis patogiai Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Bluetooth“ stereo ausinės

„OptiFit“ ausų kilpelė SHB6110/10 Surasti panašius produktus

Patogu ir jokių laidų

„Bluetooth“ stereo ir laisvų rankų įranga

 • Muzika, praturtinta „FullSound“

  Kokia muzika gali būti be širdies ir sielos? Skaitmeninės muzikos įrašymo ir glaudinimo metu dingsta gyvos muzikos detalumas ir dinamika. „FullSound“ yra sumanus algoritmas, veikiantis galingame luste, kuris yra integruotas į ausines. Jis pagerina muzikos kokybę ir atkuria natūralią muzikos dinamiką, stereo efektus, žemuosius ir aukštuosius dažnius – taip galite išgirsti dar negirdėtą detalumą be jokių iškraipymų. „FullSound“ įjungiamas vos išėmus ausines iš dėžės ir gali būti išjungiamas ir įjungiamas.

 • „Bluetooth®“ stereo (suderinamas su A2DP)

  Šis „Philips“ įrenginys visiškai palaiko „Bluetooth®“ stereo (A2DP). A2DP (pažangusis garso paskirstymo profilis) palaikymas leidžia šioms ausinėms gauti stereo muziką iš bet kokio „Bluetooth“ įrenginio, kuris yra suderinamas su A2DP. Todėl šias ausines galite naudoti su bet kokiu suderinamu mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, „Bluetooth“ adapteriu, MP3 grotuvu ir t. t., kurie palaiko A2DP.

 • Suderinamas su „Bluetooth“ HSP / HFP – universalus

  „Bluetooth“ technologija pakeičia laidus. „Bluetooth“ yra visuotinis standartas, todėl skirtingų gamintojų „Bluetooth“ įrenginiai gali būti suderinami ir veikti naudojant „Bluetooth“ profilius, skirtus dalytis. HSP (ragelio profilis) ir HFP (laisvų rankų įrangos profilis) yra profiliai, reikalingi įprastoms „Bluetooth“ ausinių operacijoms. Jei jūsų mobilusis telefonas suderinamas su HSP ir HFP (kaip virtualiai bet koks telefonas, kuriame veikia „Bluetooth“), šios ausinės veiks su juo. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai priklauso „Bluetooth SIG, Inc.“, o bet koks tokių ženklų naudojimas - „Koninklijke Philips Electronics N.V.“

 • „OptiFit“ kaklo juostelė

  Su „OptiFit“ kaklo juostele galite lengvai pritaikyti ausines, kad jums jas dėvėti būtų patogu ir gera. Jos turi lankstų laikiklį ir reguliuojamas minkštas ausų kilpeles, leidžiančias uždėti garsiakalbius optimaliu jūsų ausiai kampu, kad klausomos muzikos kokybė būtų pati geriausia.

 • „SwitchStream“ – niekada nepraleiskite garso, niekada nepraleiskite skambučio.

  Su „SwitchStream“ girdėsite skambučio toną per „Philips“ belaides ausines, kai jums skambina į telefoną, palaikantį „Bluetooth“. Galite atsiliepti į skambutį per ausines ir toliau klausytis muzikos baigę pokalbį. Niekada nepraleiskite garso, niekada nepraleiskite skambučio.

 • Bevielis muzikos valdymas tiesiai iš ausinių

  Muzikos valdymo mygtukai ausinėse leidžia valdyti muziką nenaudojant laidų jūsų su AVRCP (garso bei vaizdo nuotolinio valdymo profilis) suderinamame telefone, MP3 grotuve ar kompiuteryje. Persukite į priekį ir klausykitės savo mėgstamiausių dainų arba sustabdykite muziką, kad galėtumėte trumpai pasišnekučiuoti – ir viską galite padaryti vienu mygtuko spustelėjimu.

 • Bevielis skambučių valdymas

  Valdykite savo skambučius, nenaudodami mobiliojo telefono: atsiliepkite į skambučius, atmeskite juos, rinkite numerį balsu ir perskambinkite. Numerio rinkimą balsu ir perskambinimo funkcijas turi palaikyti jūsų telefonas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti