„Bluetooth“ stereo ausinės

  „Bluetooth“ stereo ausinės

  Aukštų charakteristikų belaidis garsas

  Naudodami itin patogias „Philips“ SHB7000 ausines ištisomis valandomis belaidžiu ryšiu mėgaukitės muzika arba kalbėkitės telefonu. „Bluetooth“ ryšys, kokybiški 40 mm neodimio pagrindiniai įrenginiai ir minkštos pagalvėlės suteikia laisvumo ir neprilygstamą komfortą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aukštų charakteristikų belaidis garsas

su nepriekaištinga triukšmo izoliacija

 • 40 mm neodimio magnetai – puikūs aukštieji ir gilūs žemieji dažniai

  40 mm neodimio magnetai – puikūs aukštieji ir gilūs žemieji dažniai

  Ieškote ausinių, išsamiai ir tiksliai perteikiančių garsus? Itin kompaktiški, tačiau itin stiprūs 40 mm neodimio magnetai generuoja neįtikėtinai stiprų magnetinį lauką. Rezultatas įspūdingas - subtilūs balso niuansai ir sodrūs bosiniai tonai suteiks seniai pažįstamoms melodijoms naujų netikėtų atspalvių.

 • Minkštos, ant ausų užmaunamos odinės pagalvėlės, kad būtų patogų muzikos klausytis ilgai

  Minkštos, ant ausų užmaunamos odinės pagalvėlės, kad būtų patogų muzikos klausytis ilgai

  „Philips“ ausinės pateikiamos su minkštomis, odinėmis, ant ausų užmaunamomis pagalvėlėmis, kurios taip lengvai ir patikimai prisitaiko prie ausų kontūro, kad greitai užmiršite jas dėvintys! Pastebėsite, kad ausines ne tik visiškai patogu nešioti, nežiūrint kokia jūsų galvos forma, bet ir kaip puikiai jos slopina pašalinius garsus. Galite valandų valandoms pasinerti į mėgstamą muziką be jokių trukdžių.

 • Patogus belaidis muzikos ir skambučių valdymas per „Bluetooth“

  Patogus belaidis muzikos ir skambučių valdymas per „Bluetooth“

  Kai norite mėgautis nesibaigiančia muzika ir be vargo persijungti iš muzikos į telefono pokalbius, niekas negali aplenkti „Bluetooth“! Norėdami mėgautis mėgstamomis dainomis, paprasčiausiai susiekite savo „Philips“ ausinių įrangą su „Bluetooth“ funkciją turinčiu išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Intuityvus valdymas palietus kiekvieną ausinių kaušelį – tai viskas, ko reikia norint sumažinti garsą skambint ar atsiliepiant į skambučius.

 • Ant ausies užmaunamos, triukšmą izoliuojančios pagalvėlės apsaugos jūsų muziką

  Ant ausies užmaunamos, triukšmą izoliuojančios pagalvėlės apsaugos jūsų muziką
 • Prijunkite „Bluetooth“ arba laidu - mėgaukitės muzika kaip tik patinka!

  Mūsų naująsias „Bluetooth“ ausines galite prijungti ne tik belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu, bet 3,5 mm kištuku, todėl galite naudotis abiejų galimybių pranašumais! Paprasčiausiai suporuokite ausines su bet kuriuo „Bluetooth“ palaikančiu įtaisu ir mėgaukitės puikiu, švariu garsu. Arba prijunkite kabelį prie 3,5 mm lizdo ir mėgaukitės tuo pačiu sodriu ir turtingu garsu. Rinktis jums!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti