„Bluetooth“ stereo ausinės

  Bluetooth

  „Bluetooth“ stereo ausinės

  Muzika ir skambučiai be laidų

  Tiesiog prijunkite pridėtą „Bluetooth“ garso adapterį į savo MP3 grotuvo standartinį ausinių lizdą ir mėgaukitės muzika skaitmenine stereokokybe be jokių laidų. Prijunkite prie telefono ir MP3 grotuvo tuo pačiu metu ir perjunginėkite dainas ir skambučius.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Muzika ir skambučiai be laidų

Padarykite, kad muzikinis grotuvas veiktų be laidų!

 • Į prekės dėžutę įdedamas „Bluetooth“ 3,5 mm adapteris

  Tiesiog prijunkite 3,5 mm „Bluetooth“ garso adapterį prie standartinio ausinių lizdo. Garso adapteris užfiksuoja garso signalą iš muzikos grotuvo ir konvertuoja jį į belaidį „Bluetooth“ signalą, kurį gali priimti jūsų „Bluetooth“ ausinės.

 • Suderinamas su „Bluetooth“ HSP / HFP – universalus

  „Bluetooth“ technologija pakeičia laidus. „Bluetooth“ yra visuotinis standartas, todėl skirtingų gamintojų „Bluetooth“ įrenginiai gali būti suderinami ir veikti naudojant „Bluetooth“ profilius, skirtus dalytis. HSP (ragelio profilis) ir HFP (laisvų rankų įrangos profilis) yra profiliai, reikalingi įprastoms „Bluetooth“ ausinių operacijoms. Jei jūsų mobilusis telefonas suderinamas su HSP ir HFP (kaip virtualiai bet koks telefonas, kuriame veikia „Bluetooth“), šios ausinės veiks su juo. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai priklauso „Bluetooth SIG, Inc.“, o bet koks tokių ženklų naudojimas - „Koninklijke Philips Electronics N.V.“

 • „Bluetooth®“ stereo (suderinamas su A2DP)

  Šis „Philips“ įrenginys visiškai palaiko „Bluetooth®“ stereo (A2DP). A2DP (pažangusis garso paskirstymo profilis) palaikymas leidžia šioms ausinėms gauti stereo muziką iš bet kokio „Bluetooth“ įrenginio, kuris yra suderinamas su A2DP. Todėl šias ausines galite naudoti su bet kokiu suderinamu mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, „Bluetooth“ adapteriu, MP3 grotuvu ir t. t., kurie palaiko A2DP.

 • Kokybiškas skaitmeninis stereogarsas per „Bluetooth“ stereoproduktus

  Garso signalas perduodamas per belaidį ryšį kaip skaitmeninis signalas ir yra tik konvertuojamas į analoginį ryšį pačiame įrenginyje. Tai reiškia, kad trikdžių garsas mažiau veikia garso kokybę nei naudojantis analoginėmis technologijomis. Atkuriamas garsas bus toks pat kaip originalus įrašas ir garso šaltinis.

 • „SwitchStream“ – niekada nepraleiskite garso, niekada nepraleiskite skambučio.

  Su „SwitchStream“ girdėsite skambučio toną per ausines, kai jums skambina į telefoną, kuriame veikia „Bluetooth“. Galite atsiliepti į skambutį per ausines ir toliau klausytis muzikos, kai baigiate kalbėti. Niekada nepraleiskite garso, niekada nepraleiskite skambučio.

 • „TailorMate“ ausinių koncepcija – pasirinkite patinkantį stilių

  „TailorMate“ – galite naudoti ausinių pakabutį su bet kuriomis 3,5 mm lizdo ausinėmis – prisiderinkite prie savo stiliaus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti