„Bluetooth“ stereo ausinės

  Bluetooth

  „Bluetooth“ stereo ausinės

  Švarus belaidis garsas

  Su šiomis ausinėmis, kuriose naudojamas akustiškai suderintas garsiakalbis, „FullSound“ garso apdorojimo technologija ir aido bei triukšmo mažinimo funkcija, klausykitės „geresnio nei laidinis“ garso. Dar niekada anksčiau nebuvo pasiektas toks kokybiško garso ir komforto derinys. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Švarus belaidis garsas

„Bluetooth“ stereo ir laisvų rankų įranga

 • Suderinamas su „Bluetooth“ HSP / HFP – universalus

  „Bluetooth“ technologija pakeičia laidus. „Bluetooth“ yra visuotinis standartas, todėl skirtingų gamintojų „Bluetooth“ įrenginiai gali būti suderinami ir veikti naudojant „Bluetooth“ profilius, skirtus dalytis. HSP (ragelio profilis) ir HFP (laisvų rankų įrangos profilis) yra profiliai, reikalingi įprastoms „Bluetooth“ ausinių operacijoms. Jei jūsų mobilusis telefonas suderinamas su HSP ir HFP (kaip virtualiai bet koks telefonas, kuriame veikia „Bluetooth“), šios ausinės veiks su juo. „Bluetooth“ žodinis ženklas ir logotipai priklauso „Bluetooth SIG, Inc.“, o bet koks tokių ženklų naudojimas - „Koninklijke Philips Electronics N.V.“

 • „Bluetooth®“ stereo (suderinamas su A2DP)

  Šis „Philips“ įrenginys visiškai palaiko „Bluetooth®“ stereo (A2DP). A2DP (pažangusis garso paskirstymo profilis) palaikymas leidžia šioms ausinėms gauti stereo muziką iš bet kokio „Bluetooth“ įrenginio, kuris yra suderinamas su A2DP. Todėl šias ausines galite naudoti su bet kokiu suderinamu mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, „Bluetooth“ adapteriu, MP3 grotuvu ir t. t., kurie palaiko A2DP.

 • Muzika, praturtinta „FullSound“

  Kokia muzika gali būti be širdies ir sielos? Skaitmeninės muzikos įrašymo ir glaudinimo metu dingsta gyvos muzikos detalumas ir dinamika. „FullSound“ yra sumanus algoritmas, veikiantis galingame luste, kuris yra integruotas į ausines. Jis pagerina muzikos kokybę ir atkuria natūralią muzikos dinamiką, stereo efektus, žemuosius ir aukštuosius dažnius – taip galite išgirsti dar negirdėtą detalumą be jokių iškraipymų. „FullSound“ įjungiamas vos išėmus ausines iš dėžės ir gali būti išjungiamas ir įjungiamas.

 • Bevielis skambučių valdymas

  Valdykite savo skambučius, nenaudodami mobiliojo telefono: atsiliepkite į skambučius, atmeskite juos, rinkite numerį balsu ir perskambinkite. Numerio rinkimą balsu ir perskambinimo funkcijas turi palaikyti jūsų telefonas.

 • Technologija „EverClear“ aiškiems pokalbiams

  Telefonu dažnai skambinama triukšmingoje aplinkoje, todėl pokalbius būna sunku suprasti. Šiose ausinėse skaitmeniniu būdu triukšmą išfiltruoja technologija „Everclear“, tad tobulo aiškumo pokalbiams siunčiamas ir gaunamas aiškus balso signalas. Ši technologija taip pat atpažįsta, kai įeinate į triukšmingą aplinką ir atitinkamai pritaiko ausinių garsą.

 • Laidinių ausinių parinktis

  Jūsų „Philips Bluetooth“ stereo ausinėse puikiai girdimas garsas – tad kodėl jas naudoti tik su belaidžiais „Bluetooth“ įrenginiais? Prijunkite pridedamą 3,5 mm linijos kabelį į ausines ir į savo muzikos grotuvo 3,5 mm ausinių lizdą, ir klausykitės puikaus garso iš savo „Bluetooth“ funkcijos neturinčių muzikos grotuvų!

 • „SwitchStream“ – niekada nepraleiskite garso, niekada nepraleiskite skambučio.

  Su „SwitchStream“ girdėsite skambučio toną per „Philips“ belaides ausines, kai jums skambina į telefoną, palaikantį „Bluetooth“. Galite atsiliepti į skambutį per ausines ir toliau klausytis muzikos baigę pokalbį. Niekada nepraleiskite garso, niekada nepraleiskite skambučio.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti