Belaidės HiFi ausinės

  Belaidės HiFi ausinės

  Aiškiai girdima muzika be jokių laidų

  Nevaržomi mėgaukitės televizijos laidomis ir muzikos įrašais namuose užsidėję SHD8600UG/10 ausines. Skaitmeninis perdavimas garantuoja sklandų signalo priėmimą ir gerą garso atkūrimą. Pakreipiami ausų kaušeliai ir prisitaikantis vidinis lankelis – daugiau patogumo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aiškiai girdima muzika be jokių laidų

Skaitmeninės belaidės

 • Spartaus įkrovimo funkcija – greitas įkrovimas

  Spartaus įkrovimo funkcija – greitas įkrovimas

  Sumanaus ir greitojo įkrovimo funkcija – galite greitai visiškai įkrauti bateriją per labai trumpą laiką. Likusį baterijos energijos kiekį nustato vidinė grandinė, kad tiekiama įtampa būtų optimizuota greitam įkrovimui ir nustatyta maksimali baterijos eksploatavimo trukmė.

 • Saugokite imtuvą patogioje prijungimo stotelėje

  Saugokite imtuvą patogioje prijungimo stotelėje

  Prijungimo stotelėje galite patogiai saugoti savo imtuvą, kai jo nenaudojate. Be to, prijungimo stotelė gali įkrauti kai kuriuos modelius.

 • Pakreipiami ausų kaušeliai garantuoja patogų dėvėjimą

  Pakreipiami ausų kaušeliai garantuoja patogų dėvėjimą

  Tobulas ausų kaušelių ir jūsų ausų derėjimas užtikrina, kad pro ausines neprasprūs joks garsas, ir patirsite dar geresnį garsą. Ausų kaušeliai juda aukštyn ir žemyn, į kairę ir į dešinę, tad galite juos tobulai prisitaikyti ir jausti didžiausią patogumą.

 • Krištolo skaidrumo (2,4 GHz) skaitmeninis perdavimas

  2,4 GHz skaitmeninis perdavimas apsaugo nuo glaudinimo ir duomenų nuostolių tarp siųstuvo ir ausinių. Baigus perdavimą skaitmeniniai signalai konvertuojami į analoginius. Galutinis rezultatas – nepriekaištinga garso kokybė, tolygi akustika ir labai maži duomenų nuostoliai.

 • Akustiškai suderinti garsiakalbiai nepriekaištingai garso kokybei

  Akustiškai suderinti garsiakalbiai perteikia natūralų, subalansuotą garsą, kuris yra itin skaidrus ir tikslus tiek aukštų tonų, tiek sodrių bosų lygyje.

 • Savaime prisitaikanti vidinė lankelio dalis užtikrina komfortą dėvint

  Dėl prisitaikančios vidinės lankelio dalies šias „Philips“ ausines lengva pritaikyti savo galvai. Mechanizmas prisitaiko automatiškai, todėl dėvėti bus patogu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti