Įdedamos ausinės

  Įdedamos ausinės

  Prisitaikykite pagal poreikį

  Šios į ausis įdedamos ausinės turi keičiamus ausinių gaubtelius, kurie derės prie jūsų stiliaus ir „Nokia XpressMusic“ telefono. Žemųjų dažnių angos optimizuoja akustinį oro srautą, kad sklistų galingas garsas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Prisitaikykite pagal poreikį

prisiderinkite prie savo „Nokia XpressMusic“ telefono

 • 15 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai – optimalus dėvėjimo komfortas

  15 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai – optimalus dėvėjimo komfortas

  Pakankamai mažos, kad būtų patogu dėvėti, tačiau ir pakankamai didelės, kad galėtumėte mėgautis švariu, neiškraipyti garsu – 15 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai yra tinkamo dydžio klausymosi malonumui suteikti.

 • Patvarus „Flexi-Grip“ – tvirta ir lanksti jungtis

  Patvarus „Flexi-Grip“ – tvirta ir lanksti jungtis

  Minkšta ir lanksti dalis apsaugo laido jungtį nuo pažeidimų pakartotinai ją lankstant.

 • „Neodymium“ magnetas sustiprina žemuosius dažnius ir jautrumą

  „Neodymium“ – geriausia medžiaga stipriam magnetiniam laukui sukurti, kad būtų gautas didesnis balso vijos jautrumas, geresnė žemųjų dažnių reakcija ir apskritai aukštesnė garso kokybė.

 • Dvi angos subalansuoja aukštus garsus ir žemuosius dažnius

  Specialiai sukurtos angos, kurios nukreipia orą, kad subalansuotų aukštus tonus ir žemuosius dažnius sklandesnei klausymosi patirčiai.

 • Ausų pagalvėlės padidina dėvėjimo komfortą ir žemųjų dažnių charakteristikas

  Speciali forma ir išskirtinės medžiagos, iš kurių gaminamos šių „Philips“ ausinių pagalvėlės, užtikrina maksimalų komfortą jas dėvint. Jos gerai izoliuoja garsą ir sustiprina žemuosius dažnius. Dėl ausų pagalvėlių formos ausinės gerai priglunda prie žmogaus ausies.

 • Pasirinkite prie jūsų stiliaus tinkančius keičiamuosius kaušelių dangtelius

  Pasirinkite vieną iš trijų keičiamųjų kaušelių dangtelių rinkinių: kiekvienas jų skirtingo stiliaus ir spalvų, kad pritaikytumėte savo skoniui ir nuotaikai.

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

 • Per išsišakojantį laidą patogu prijungti nuotolinio valdymo pultą

  Šis standartinis ilginamasis laidas viename gale turi 3,5 mm lizdą, o kitame – 3,5 mm kištuką, kad galėtumėte toliau nueiti su ausinėmis.

 • „Nokia XpressMusic“

  Šis gaminys skirtas naudoti su telefonais „Nokia XpressMusic“. Su šiais telefonais atlikta daug bandymų, tad galite būti tikri, kad kartu su „Philips“ gaminiu galėsite geriausiai išnaudoti visas savo telefono savybes.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti