Ausinės su ausų lankeliais

  Ausinės su ausų lankeliais

  Itin patogios

  Itin patogios ergonomiškos ausinės su ausų lankeliais, skirtos užsiimantiems aktyvia veikla, jums dovanos fantastiškos kokybės muzikos įrašų garsą, sklindantį iš „Nokia XpressMusic“ telefono tiesiai į jūsų ausis.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Itin patogios

„Nokia XpressMusic“ telefonams

 • 15 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai – optimalus dėvėjimo komfortas

  15 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai – optimalus dėvėjimo komfortas

  Pakankamai mažos, kad būtų patogu dėvėti, tačiau ir pakankamai didelės, kad galėtumėte mėgautis švariu, neiškraipyti garsu – 15 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai yra tinkamo dydžio klausymosi malonumui suteikti.

 • Žemųjų dažnių vamzdis sustiprina žemuosius tonus, todėl garsas tampa švarus ir natūralus

  Dėl aukustiškai suderintų oro kanalų, kurie maksimaliai sustiprina žemųjų dažnių garsus, galėsite mėgautis nepaprastai natūraliu ir realistišku garsu.

 • Mėgaukitės geriausiomis techninėmis savybėmis šioje klasėje ir optimalia garso kokybe

  Akustiškai suderintas dizainas ir aukštos kokybės pagrindiniai įrenginiai – geriausios techninės savybės šioje klasėje.

 • 3D lankstūs ausų lankeliai tvirtai laikosi ant visų dydžių ausų

  Šie 3D ausų lankeliai yra ir lankstūs ir minkšti, todėl patogiai ir tvirtai laikosi, kai sportuojate ar klausotės muzikos judėdami.

 • Ergonomiškos formos ausines patogiau dėvėti

  Šios ausinės sukurtos pagal jūsų ausies formą, kad jas dėvėti būtų patogiau ir jos suteiktų daugiau malonumo klausantis ilgai.

 • Ausies formą atitinkantys ausų lankeliai padidina komfortą dėvint

  Ausų lankeliai išlieka už ausų net jums judant, todėl su jomis bus patogu ir galėsite mėgautis garsu. Lankelis priglunda prie užpakalinės ausies kaušelio dalies ir tvirtai laiko ausines ant ausų

 • Patogiai laikosi ausyse jums judant

  Nesvarbu, ar bėgiojate, važiuojate dviračiu ar aktyviai leidžiate laisvalaikį, šios ausinės visada patogiai laikysis ausyse.

 • Itin patvari konstrukcija pailgina gaminio naudojimo laiką

  Konstrukcija pagaminta iš tvirtų medžiagų ir atspari smūgiams, todėl ausinėmis galėsite naudotis tikrai ilgai.

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

 • Per išsišakojantį laidą patogu prijungti nuotolinio valdymo pultą

  Šis standartinis ilginamasis laidas viename gale turi 3,5 mm lizdą, o kitame – 3,5 mm kištuką, kad galėtumėte toliau nueiti su ausinėmis.

 • „Nokia XpressMusic“

  Šis produktas sukurtas naudoti su „Nokia XpressMusic“ telefonais. Atlikti išsamūs tyrimai su šiais telefonais užtikrina, kad mėgausitės visomis geriausiomis savo telefono teikiamomis galimybėmis naudodami jį su „Philips“ produktu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti