Ausinės su ausų lankeliais

  Ausinės su ausų lankeliais

  Galingi žemieji dažniai iš mobiliųjų telefonų

  Ypač patogios aktyviems naudotojams, šios ausinės su reguliuojamais ausų lankeliais ir galvutėmis su pagalvėlėmis jums pasiūlys galingą garsą, sklindantį per žemųjų dažnių angas tiesiai į jūsų ausis. Akustika ir laido ilgis pritaikyti naudoti su mobiliaisiais telefonais.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Galingi žemieji dažniai iš mobiliųjų telefonų

Saugi rankenėlė su reguliuojamais minkštais ausų lankeliais

 • Nesipainiojimo slankiklis

  Nesipainiojimo slankiklis

  Kai ausinių nenaudojate ir netinkamai jas padedate, laidai gali susipainioti. Dėl to dažnai kyla bėdų ausines saugant ir paruošiant jas klausymuisi. Tiesiog paslinkite nesipainiojimo slankiklį ausinių link, kad abiejų ausinių laidai tvarkingai būtų sujungti kartu, – taip laidai nesusipainios.

 • „Bass Beat“ angos leidžia išeiti orui, todėl pagerėja garso kokybė

  „Bass Beat“ angos leidžia išeiti orui, todėl pagerėja garso kokybė ir girdimi sodrūs žemieji dažniai

 • Saugi rankenėlė su reguliuojamais minkštais ausų lankeliais

  Lengvai reguliuokite šiuos minkštus ausų lankelius, kad rastumėte tinkamiausią dydį – paslinkite ausų lankelio guminę vidinę dalį aukštyn ar žemyn. Taip padaryti galite netgi užsidėję ausines, kad ausinės visada būtų patogios ir nenukristų.

 • Patogiai laikosi ausyse jums judant

  Nesvarbu, ar bėgiojate, važiuojate dviračiu ar aktyviai leidžiate laisvalaikį, šios ausinės visada patogiai laikysis ausyse.

 • Itin patvari konstrukcija pailgina gaminio naudojimo laiką

  Konstrukcija pagaminta iš tvirtų medžiagų ir atspari smūgiams, todėl ausinėmis galėsite naudotis tikrai ilgai.

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti