Įdedamos ausinės

  Įdedamos ausinės

  Aukščiausios kokybės garsas

  Mėgaukitės itin galingu SHH 9201 ausinių garsu. Dėl ypatingai gero prigludimo ir galingų neodimio garsiakalbių tvarkyklių, galite klausytis nuostabiausio garso, sklindančio iš „Nokia XpressMusic“ telefono.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aukščiausios kokybės garsas

„Nokia XpressMusic“ telefonams

 • 3 keičiami guminiai ausų gaubteliai geriausiam prigludimui prie visų ausų

  3 keičiami guminiai ausų gaubteliai geriausiam prigludimui prie visų ausų

  Galėdami rinktis iš 3 keičiamų ausų gaubtelių nuo mažiausių iki didžiausių, tikrai išsirinksite tobulai jūsų ausims tinkančią porą.

 • Pasyvus triukšmo izoliavimas užtikrins geresnį garsą klausantis mažesniu garsumu

  Puikiai priglundantys ausyje kištukai sulaikys nepageidaujamus aplinkos triukšmus, trukdančius klausytis mėgstamos muzikos. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis ausinių aukščiausios kokybės garsu žemesniu garsumo lygiu, todėl baterijos bus naudingos ilgiau.

 • „Neodymium“ magnetas sustiprina žemuosius dažnius ir jautrumą

  „Neodymium“ – geriausia medžiaga stipriam magnetiniam laukui sukurti, kad būtų gautas didesnis balso vijos jautrumas, geresnė žemųjų dažnių reakcija ir apskritai aukštesnė garso kokybė.

 • Variu padengtas aliuminio laidas gerina garso kokybę

  Naudojant aukščiausios kokybės variu padengtą aliuminio laidą (CCAW), esantį ausinių tvarkyklės garsinėje ritėje, garso kokybė yra daug geresnė.

 • 24 karatų auksu dengtas kištukas – patikima jungtis

  Būkite ramūs – dėl brangiojo metalo dangos ant kištuko jungtis bus patikima, o garso kokybė – geresnė.

 • Asimetriškas laidas jums netrukdys

  Paprastas, bet itin veiksmingas sprendimas, kad laidas jums netrukdytų – laidas, kabantis už kaklo, o ne po smakru.

 • Ypač minkštos guminės galvutės – dar daugiau komforto

  Itin minkštos gumos galvutės švelniai prisitaiko prie jūsų ausų. Į ausis įdedamos ausinės dar niekada nebuvo tokios patogios.

 • Nešiojimo dėklas apsaugo ausines, kai jų nenaudojate

  Šis dėklas yra itin patogus būdas apsaugoti ausines ir neleisti laidui susipainioti, kai jų nenaudojate.

 • Per išsišakojantį laidą patogu prijungti nuotolinio valdymo pultą

  Šis standartinis ilginamasis laidas viename gale turi 3,5 mm lizdą, o kitame – 3,5 mm kištuką, kad galėtumėte toliau nueiti su ausinėmis.

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

 • „Nokia XpressMusic“

  Šis produktas sukurtas naudoti su „Nokia XpressMusic“ telefonais. Atlikti išsamūs tyrimai su šiais telefonais užtikrina, kad mėgausitės visomis geriausiomis savo telefono teikiamomis galimybėmis naudodami jį su „Philips“ produktu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti