„iPhone” ausinės su nuot. valdymu ir mikrofonu

  Made for iPod

  „iPhone” ausinės su nuot. valdymu ir mikrofonu

  Ypač patogios

  Šios ausinės su minkštais geliniais garsiakalbių kištukais puikiai prisitaiko prie ausies kanalo ir yra idealus pasirinkimas. Kadangi jose įmontuotas nuotolinis valdiklis su mikrofonu, galite valdyti neliesdami „iPhone“.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ypač patogios

„iPhone“ telefonui

 • Nuot. vald., garsum. ir mikrof. ant laido

  Norite praleisti įrašą? Pakeisti garsumą? Priimti arba atmesti skambutį? Įrašyti balso atmintinę? Nuotolinis valdymas turi jautrų mikrofoną ir garsumo valdiklius, skambinimo ir praleidimo funkcijas. Juo galima įjungti ir valdymą balsu. Naudojant šias ausines nereikia rūpintis, kad „iPhone” ar „iPod” visad būtų po ranka, ar kaip atrakinti jų ekraną.

 • Ypač patogios su geliniu korpusu

  Skirtos palaimingam komfortui dėvint šias ausines, kurios yra įsuktos į gelinę movą. Minkšta mova švelniai prisitaiko prie jūsų išorinės ausies, kad šios ausinės taptų jūsų mėgstamiausiomis.

 • Tikslus garsas

  Ergonomiškai sukurtos, kad perteiktų tikslų garsą tiesiai jums į ausį. Jos tobulai sandarios, tad sulaiko triukšmą, leisdamos visiškai pasinerti į muziką ir skambučius.

 • Išskirtinė triukšmo izoliacija, kad galėtumėte mėgautis garsu nedideliu garsumu

  Triukšmingose vietose daugiau nebereikės didinti garsumo. Lenkti „Angled Acoustic Pipe“ ir gerai priglundantys ausų kištukai patikimai izoliuoja aplinkos triukšmą, todėl ta pačia garso kokybe galite mėgautis ir nedideliu garsumu, ir ilgesnį laiką.

 • Nešiojimo dėklas apsaugo ausines, kai jų nenaudojate

  Šis dėklas yra itin patogus būdas apsaugoti ausines ir neleisti laidui susipainioti, kai jų nenaudojate.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti