Ausinės

  Ausinės

  Sodrūs žemieji dažniai, aiškus garsas

  SHL3300 ausinės sukurtos taip, kad atkurtų neprilygstamą garsą. 2200 mW galios ausinėse naudojami 40 mm neodimio pagrindiniai įrenginiai, todėl jos atkuria aiškų, tikslų, neiškraipytą garsą. Automatiškai atsilenkiančius ausų gaubtelius galima pasukti 165 laipsnių kampu, kad būtų patogiau klausytis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sodrūs žemieji dažniai, aiškus garsas

Didžėjų stebėjimo stiliaus

 • 1,5 m spiralinis laidas užtikrina lankstumą ir tvirtumą

  1,5 m spiralinis laidas užtikrina lankstumą ir tvirtumą

  Mėgaukitės puikia judėjimo laisve naudodami 1,5 m ilgio spiralinį laidą. Be to, spiralė sumažina traukiant atsiradusį įtempimą dalims ir užtikrina papildomo ilgio be laidų painiavos.

 • Kompatiškai sulanksčius patogu laikyti kelionėje

  Kompatiškai sulanksčius patogu laikyti kelionėje

  Sukurtos geriausiems pojūčiams kelionėje užtikrinti, šios dižėjų stiliaus ausinės gali būti sulankstomos, todėl jas patogu nešiotis ir laikyti. Sumani konstrukcija ir rūpestingai parinkti komponentai, tokie, kaip puikios konstrukcijos lankstai, užtikrina ausinių dalių mobilumą. SHL3100 galima sulenkti plokščiai, o aukštesnės kokybės SHL3200 ir 3300 galima sulankstyti dar kompaktiškiau.

 • Ausinės atsilenkia 165° – tai patogu dižėjams ir atsiranda daugiau lankstumo

  Ausinės atsilenkia 165° – tai patogu dižėjams ir atsiranda daugiau lankstumo

  Sukurtos atsižvelgiant į profesionalių dižėjų poreikius – šių ausinių abu ausų kaušeliai gali pasisukti 165° – patogu klausytis viena ausimi maišant muziką. Be to, apsukimo galimybė gali praversti ir įprastai klausantis, kai tenka atkreipti dėmesį į aplinkinius garsus.

 • 40 mm neodimio garsiakalbiai – gilūs ir tiksliai perteikiami žemieji dažniai

  40 mm neodimio garsiakalbiai – gilūs ir tiksliai perteikiami žemieji dažniai

  Neodimio garsiakalbiai apima išskirtinį dažnių diapazoną, kuris užtikrina aiškius aukštus tonus ir laisvai sklindančius bei tiksliai perteikiamus bosus. Garso atskyrimas taip pat yra itin aiškus, todėl tiksliai ir reikiamu momentu galite girdėti kiekvieną natą, kas itin svarbu profesionaliai maišant muziką, arba jeigu norite mėgautis mėgstamais įrašais kelyje.

 • Minkštos 95 mm skersmens pagalvėlės patogesniam naudojimui

  Minkštos 95 mm skersmens pagalvėlės patogesniam naudojimui

  Mėgaukitės puikiu garsu, kad ir kur būtumėte. 95 mm skersmens minkštos pagalvėlės gerai uždengia ausis nuo aplinkos – sukuriama puiki izoliacija ir sustiprinamos žemos natos. Ar maišote muziką triukšmingame vakarėlyje, ar paprasčiausiai mėgaujatės mėgstamais įrašais pakeliui į darbą, ausų pagalvėlės užtikrins geriausią muzikos garsą.

 • Platus, lengvas lankelis su EVA puta patogiai priglunda

  Platus, lengvas lankelis su EVA puta patogiai priglunda

  Viskas šiose ausinėse susiję su komfortu – nuo ergonomiško dizaino iki lengvos konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų naudojimo. Net ilgai naudojant išskirtinis komfortas leis visapusiškai mėgautis muzika.

 • Uždaro galo sistema blokuoja aplinkos triukšmą

  Uždaro galo sistema blokuoja aplinkos triukšmą
 • Vienpusio pasiklausymo dižėjų stilius – lengva uždėti ir nuimti

  Vienpusio pasiklausymo dižėjų stilius – lengva uždėti ir nuimti
 • Prisitaikančios ausų kriauklelės ir lankelis tiks bet kokios formos galvai.

  Prisitaikančios ausų kriauklelės ir lankelis tiks bet kokios formos galvai.
 • Išbandytas atliekant 8 000 laido lenkimų – užtikrintas tvirtumas

  Sukurtos atsižvelgiant į tvirtumą ir intensyvų naudojimą, šios ausinės užtikrina neišdylančius klausymosi pojūčius. Laidai sukonstruoti taip, kad atlaikytų stiprius trūkčiojimus ir daugkartinį lankstymą – jėgas, su kuriomis tenka susidurti kasdien. Tam užtikrinti visų laidų konstrukcija išbandoma atliekant griežtus 8 000 lenkimų bandymus.

 • 2200 mW didelis galingumas: jokių iškraipymų net dideliu garsumu

  Didelis galingumas užtikrina aukštas charakteristikas – nesvarbu, koks garsumas, nesvarbu, koks šaltinis. Klausykitės muzikos iš MP3 grotuvų, išmaniųjų telefonų, namų garso sistemų ir mikšerinių pultų. Net dideliu garsumu arba didele įvesties galia garsas perteikiamas aiškiai ir be iškraipymų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti