Ausinės

  Ausinės

  Švarus garsas

  Įspūdingose „CitiScape Strada“ dera pažangios technologijos ir eksperimentinė gatvės mada. Šiuolaikiško miesto įkvėptos plonos ir lengvos ausinės užtikrina švarų garsą, o madingas ausinių audinys leidžia jaustis patogiai ir stilingai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ausinės

32 mm garsiakalbiai / uždara nugarėlė, ant ausų uždedamos, Ausinės, Sulankstomos SHL5100BL/00 Surasti panašius produktus

Švarus garsas

ir lengva konstrukcija

 • 32 mm didelio galingumo garsiakalbiai užtikrina aiškų garsą

  32 mm didelio galingumo garsiakalbiai užtikrina aiškų garsą

  32 mm didelio galingumo garsiakalbiai atkuria aiškų, išsamų ir natūralų garsą. Išgirskite kiekvieną atgarsį bet kada, bet kur.

 • Dailus ryškaus dizaino ausinių dėklas

  Dailus ryškaus dizaino ausinių dėklas

  Įkvėptas dizainerio sukurtų sportinių batelių su ryškiais raišteliais išvaizdos, „CitiScape Strada“ lankelis padengtas tobulai sumegzta medžiaga, kad galėtumėte atrodyti stilingai ir patogiai klausytis muzikos eidami gatve.

 • Lengvos ir plonos ausinės išskirtiniam komfortui

  Lengvos ir plonos ausinės išskirtiniam komfortui

  „CitiScape“ lankelis pagamintas iš itin plono ir lengvo vamzdelio, kad būtų patogu. Ausinių konstrukcijoje naudojamas metalinis strypas, todėl jos dar patvaresnės.

 • Atvira akustinė konstrukcija užtikrina natūralų garsą

  Atvira akustinė konstrukcija užtikrina natūralų garsą

  Atvira akustinė ant ausų uždedamų ausinių konstrukcija atkuria natūralų garsą ir tuo pat metu leidžia girdėti, kas vyksta aplinkui, kai klausotės muzikos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti