Ausinės su mikrofonu

  Ausinės su mikrofonu

  Sodrūs, dinamiški žemieji dažniai

  Japonijos populiarioji kultūra ir madingas paprastumas suteikia „CitiScape Shibuya“ SHL5205WT/10 ausinėms išskirtinumo. Dėl galvos lankelio su automatiškai prisitaikančiomis garsą izoliuojančiomis pagalvėlėmis ausinės gerai ir patogiai priglunda, o jūs galite pasinerti į galingų žemųjų dažnių pasaulį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ausinės su mikrofonu

40 mm garsiakalbiai / uždara nugarėlė, ant ausų uždedamos, Minkštas vidinis lankelis, Vienpusis plokščias laidas SHL5205WT/10 Surasti panašius produktus

Sodrūs, dinamiški žemieji dažniai

ir garsą izoliuojančios pagalvėlės

 • Galingi 40 mm garsiakalbiai perteikia sodrius ir dinamiškus žemuosius tonus

  Galingi 40 mm garsiakalbiai perteikia sodrius ir dinamiškus žemuosius tonus

  Pakelkite sau nuotaiką su muzika, palaikančia energingą ritmą iš galingų 40 mm garsiakalbių, skleidžiančių sodrius ir dinamiškus bosus. Žinodami „Philips“ tobulo garso tradicijas, galite pasitikėti, jog „CitiScape“ ausinės užtikrins gyvą, energingą garsą, kad ir kur būtumėte.

 • Plokščias 1,2 m nesipainiojantis laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgeliams

  Plokščias 1,2 m nesipainiojantis laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgeliams

  Atsisveikinkite su supainiotais laidais, kyšančiais iš jūsų krepšio. Jūsų „CitiScape“ ausinių plokščias, nesipainiojantis 1,2 m laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgams. Dabar galite atsipalaidavę koncentruotis į tai, ką mėgstate labiausiai – muziką, kad ir kur būtumėte.

 • Švelnus, orui laidus galvos lankelis užtikrins komfortą ilgai klausantis

  Švelnus, orui laidus galvos lankelis užtikrins komfortą ilgai klausantis

  Švelnus ir lengvas galvos lankelis yra perforuotas, todėl išleidžia susikaupusią šilumą jums dėvint „CitiScape“ ausines.

 • Minkštos poroloninės pagalvėlės užtikrins tikrą komfortą mėgaujantis muzika

  Minkštos poroloninės pagalvėlės užtikrins tikrą komfortą mėgaujantis muzika

  Itin minkštos ir lanksčios poroloninės pagalvėlės patogiai ir saugiai apgaubia jūsų ausis – puikiai izoliuojamas garsas. Jos sukurtos ne tik tam, kad geriausiai priglustų – kad ir kokia būtų jūsų galvos forma, jos leis mėgautis muzika ilgą laiką. Iš tikrųjų jos tokios patogios, kad net galite pamiršti, jog esate jas užsidėję.

 • Ant ausų uždedamos izoliuojančios pagalvėlės neleis prasiskverbti išoriniam miesto triukšmui

  Ant ausų uždedamos izoliuojančios pagalvėlės neleis prasiskverbti išoriniam miesto triukšmui

  Naudodamiesi ant ausų uždedamomis izoliuojančiomis pagalvėlėmis, tapkite miesto šurmulio, bet ne triukšmo dalimi. Itin minkštos ausų pagalvėlės leidžia minkštai priglusti garsiakalbiams prie jūsų ausų ir užtikrina ilgalaikį klausymosi komfortą. Galėsite aiškiai atskirti ir mėgautis visais savo mėgstamos muzikos garsais.

 • Integruotu mikrofonu galite pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu

  Integruotu mikrofonu galite pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu

  Jūsų „CitiScape“ ausinėse yra įdiegta integruoto mikrofono funkcija, kuri leidžia lengvai pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu. Smagu klausytis muzikos ir neprarasti ryšio su žmonėmis, kurie jums rūpi labiausiai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti