Ausinės su mikrofonu

  Ausinės su mikrofonu

  Būkite apsupti tiksliai atkurtų garsų

  Įkvėptos nuovokių miestiečių, retro stiliaus „CitiScape Uptown“ SHL5905BK/10 ausinės leidžia mėgautis tiksliai atkuriamu garsu. Jose naudojama „MusicSeal“ technologija, sulaikanti kiekvieną ritmo dūžį. Prisitaikančios poroloninės pagalvėlės ir paminkštintas galvos lankelis suteiks jums patogumo ir puikiai prisitaikys. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Ausinės su mikrofonu

40 mm garsiakalbiai / uždara nugarėlė, Ausis uždengiančios, Prisitaikančios poroloninės pagalvėlės, Vienpusis plokščias laidas SHL5905BK/10 Surasti panašius produktus

Būkite apsupti tiksliai atkurtų garsų

naudojant „MusicSeal“ – kad muzika išliktų mėgstama

 • Integruotas mikrofono ir gars. valdiklis leidžia skambinti

  Integruotas mikrofono ir gars. valdiklis leidžia skambinti

  Jūsų „CitiScape“ ausinėse yra įdiegta integruoto mikrofono funkcija, kuri leidžia lengvai pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu. Smagu klausytis muzikos ir neprarasti ryšio su žmonėmis, kurie jums rūpi labiausiai.

 • Tiksliai subalansuoti 40 mm garsiakalbiai atkuria precizišką garsą

  Tiksliai subalansuoti 40 mm garsiakalbiai atkuria precizišką garsą

  Naudodamiesi 40 mm puikiai suderintais garsiakalbiais galėsite mėgautis nepaprastai aiškiu ir sodriu garsu. Remiantis „Philips“ nepriekaištingo garso tradicijomis, jūsų „CitiScape“ ausinės yra tiksliai sukonstruotos taip, kad galėtų atkurti tikslų garsą ir leistų jums mėgautis išties užburiančia muzika.

 • „MusicSeal“ leis jums klausytis muzikos netrukdant aplinkiniams

  „MusicSeal“ leis jums klausytis muzikos netrukdant aplinkiniams

  Nesvarbu, ar klausysitės drebinančių metalo grupės gitaros ritmų, ar operos primadonos užburiančio soprano, „MusicSeal“ užtikrins, kad per „CitiScape“ ausines mėgstamą muziką girdėsite tik jūs. Dvisluoknės ausų kaušelių sienelės ir sandarūs kraštai tarp ausinių pagalvėlių ir korpuso sulaikys kiekvieną garsą. Kartu ši novatoriška funkcija neleis prasiskverbti aplinkos garsui ir trukdyti jums mėgautis muzika.

 • Ant ausų uždedamos izoliuojančios pagalvėlės neleis prasiskverbti išoriniam miesto triukšmui

  Ant ausų uždedamos izoliuojančios pagalvėlės neleis prasiskverbti išoriniam miesto triukšmui

  Naudodamiesi ant ausų uždedamomis izoliuojančiomis pagalvėlėmis, tapkite miesto šurmulio, bet ne triukšmo dalimi. Itin minkštos ausų pagalvėlės leidžia minkštai priglusti garsiakalbiams prie jūsų ausų ir sukuria puikią izoliaciją nuo aplinkos triukšmo. Galėsite aiškiai atskirti ir mėgautis visais mėgstamos muzikos garsais. Sukurtos taip, kad nespaustų jūsų ausų, „CitiScape“ ausinės užtikrins tikrą ir ilgalaikį komfortą.

 • Minkštos prisitaikančios poroloninės pagalvėlės leis jums patogiai panirti į muziką

  Minkštos prisitaikančios poroloninės pagalvėlės leis jums patogiai panirti į muziką

  Itin minkštos ir lanksčios prisitaikančios šių „Philips“ ausinių poroloninės pagalvėlės patogiai ir saugiai apgaubia jūsų ausis, kad puikiai izoliuotų garsą. Jos sukurtos ne tik tam, kad geriausiai priglustų – kad ir kokia būtų jūsų galvos forma, jos leis mėgautis muzika ilgą laiką. Iš tikrųjų jos tokios patogios, kad net galite pamiršti, jog esate jas užsidėję.

 • Plokščias 1,2 m nesipainiojantis laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgeliams

  Plokščias 1,2 m nesipainiojantis laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgeliams

  Atsisveikinkite su supainiotais laidais, kyšančiais iš jūsų krepšio. Jūsų „CitiScape“ ausinių plokščias, nesipainiojantis 1,2 m laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgams. Dabar galite atsipalaidavę koncentruotis į tai, ką mėgstate labiausiai – muziką, kad ir kur būtumėte.

 • Oro pripildytas paminkštintas lankelis – ilgalaikis komfortas keliaujant

  Oro pripildytas paminkštintas lankelis – ilgalaikis komfortas keliaujant
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti