O'Neill

O'Neill

„THE CONSTRUCT“ ausinės su lankeliu

  O'Neill

  „THE CONSTRUCT“ ausinės su lankeliu

  Aukščiausios kokybės garsas

  Izoliuojančios pagalvėlės neleidžia prasiskverbti miesto triukšmui, o galingi 40 mm neodimio pagrindiniai įrenginiai leidžia užsimiršti ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Lankstus aliuminiu sutvirtintas TR90 galvos lankelis ir greitai išvyniojamas laidas – „Construct“ pasiruošusios nuotykiams. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

O'Neill „THE CONSTRUCT“ ausinės su lankeliu

„O'Neill“, ant ausų uždedamos, Juodos ir raudonos SHO7205BK/10 Surasti panašius produktus

Aukščiausios kokybės garsas

Neprilygstamas garsas, sodrūs žemieji dažniai

 • Dinamiški 40 mm neodimio pagrindiniai įrenginiai atkuria tikslų garsą ir sodrius žemuosius dažnius

  Klausykitės aukštos kokybės melodijų judėdami – tai padės padaryti dinamiški 40 mm pagrindiniai įrenginiai, kurie atkuria itin švarų garsą ir galingus žemuosius dažnius.

 • Naudodami integruotą mikrofoną ir nuotolinį valdiklį galėsite atsiliepti į skambučius klausydamiesi muzikos

  Atsiliepkite į skambučius klausydamiesi muzikos pirštu palietę integruotą mikrofoną ir nuotolinį valdiklį. Taip galėsite lengvai klausytis muzikos ir neprarasti ryšio su žmonėmis, kurie jums rūpi labiausiai.

 • Itin lankstus TR90 lankelis, kad ausines galėtumėte naudoti ilgiau

  Lenkite ir lankstykite lankelį kiek tik norite, jis vis tiek tobulai laikysis. Lankelis pagamintas iš itin patvarios TR90 medžiagos, todėl net stipriai jį sulenkus galima atkurti pradinę jo formą. Lankelis atlaikys bet kokį išbandymą, o jūs galėsite patogiai mėgautis muzika.

 • Pasinerkite į ritmingus muzikos garsus naudodami ausines su ant ausų uždedamomis, garsą izoliuojančiomis pagalvėlėmis

  Naudodami ant ausų uždedamas, garsą izoliuojančias pagalvėles tapsite miesto šurmulio, bet ne triukšmo dalimi. Galėsite ne tik patogiai klausytis muzikos ilgą laiką, bet ir išgirsite kiekvieną mėgstamiausių melodijų atgarsį.

 • Greitas atleidimas, kad laidas nelūžtų

  Nebereikės jaudintis, kad laidas užklius. Laido atleidimo mechanizmas, pagamintas pagal naujausias slidžių technologijas, akimirksniu atjungs laidą nuo galvos lankelio jam užsikabinus. Norint vėl klausytis muzikos jį tereikės iš naujo prijungti.

 • Itin minkštos, odinės ausų pagalvėlės – klausykitės muzikos ilgiau

  Itin minkštos, odinės ausų pagalvėlės patogiai ir saugiai apgaubia jūsų ausis, todėl garsas puikiai izoliuojamas – jausitės itin patogiai ir galite pamiršti, kad esate su ausinėmis.

 • Itin tvirtas, nesipainiojantis medžiaginis laidas su L formos jungtimis

  Užsiimkite savo norima veikla ir nesijaudinkite, kad galite sugadinti laidą. Šis patvarus, nesipainiojantis medžiaginis laidas ir sustiprintos jungtys atlaikys bet kokį jūsų aktyvaus gyvenimo būdo išbandymą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti