O'Neill

O'Neill

THE STRETCH ausinės su galvos lankeliu ir mikrofonu

  O'Neill

  THE STRETCH ausinės su galvos lankeliu ir mikrofonu

  Pritaikyta sodriems žemiesiems dažniams

  Minkštos garsą izoliuojančios pagalvėlės sulaiko kiekvieną aukštą ar žemą muzikos toną ir leidžia mėgautis įrašais kelionėje. Lankstus TR90 galvos lankelis pritaikytas iššūkiams, kurių kitos ausinės neatlaikytų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

O'Neill THE STRETCH ausinės su galvos lankeliu ir mikrofonu

40 mm garsiakalbiai / uždara nugarėlė, Ausis uždengiančios SHO9565BK/10 Surasti panašius produktus

Pritaikyta sodriems žemiesiems dažniams

Lanksti konstrukcija

 • Galingi 40 mm neodimio pagrindiniai įrenginiai atkuria sodrius, dinamiškus žemuosius dažnius

  Klausykitės aukštos kokybės melodijų judėdami – tai padės padaryti dinamiški 40 mm pagrindiniai įrenginiai, kurie atkuria itin švarų garsą ir galingus žemuosius dažnius.

 • Naudodami integruotą mikrofoną ir nuotolinį valdiklį galėsite atsiliepti į skambučius klausydamiesi muzikos

  Atsiliepkite į skambučius klausydamiesi muzikos pirštu palietę integruotą mikrofoną ir nuotolinį valdiklį. Taip galėsite lengvai klausytis muzikos ir neprarasti ryšio su žmonėmis, kurie jums rūpi labiausiai.

 • Dėl L formos jungties laidas yra tvirtesnis ir veiks ilgiau

  Naudodami ausines su sustiprinta L formos laido jungtimi galėsite ilgiau mėgautis muzika. Be to, dėl sustiprintos laido jungties ausinės yra patvaresnės ir veiks ilgiau.

 • Pasinerkite į ritmingus muzikos garsus naudodami ausines su ant ausų uždedamomis, garsą izoliuojančiomis pagalvėlėmis

  Naudodami ant ausų uždedamomis, garsą izoliuojančiomis pagalvėlėmis tapsite miesto šurmulio, bet ne triukšmo dalimi. Galėsite ne tik patogiai klausytis muzikos ilgą laiką, bet ir išgirsite kiekvieną mėgstamiausių melodijų atgarsiu.

 • Greitas atleidimas, kad laidas nelūžtų

  Nebereikės jaudintis, kad laidas užklius. Laido atleidimo mechanizmas, pagamintas pagal naujausias slidžių technologijas, akimirksniu atjungs laidą nuo galvos lankelio jam užsikabinus. Norint vėl klausytis muzikos jį tereikės iš naujo prijungti.

 • Prisitaikantis vidinis lankelis nespaudžia galvos ir neleis perkaisti

  Dėl išmanios, lanksčios ir l engvos galvos vidinio lankelio konstrukcijos galėsite patogiai klausytis muzikos ir neperkaisite. Ausinės tvirtai laikysis, nesvarbu, kaip ilgai jas dėvėsite.

 • Itin minkštos, odinės ausų pagalvėlės – klausykitės muzikos ilgiau

  Itin minkštos, odinės ausų pagalvėlės patogiai ir saugiai apgaubia jūsų ausis, todėl garsas puikiai izoliuojamas – jausitės itin patogiai ir galite pamiršti, kad esate su ausinėmis.

 • Itin lankstus ir patvarus TR55 galvos lankelis

  Galvos lankelis nesulūš, jei jį pasuksite, ištempsite ar sulenksite. Lankelis yra pagamintas iš itin lankstaus aukštos klasės TR55 nailono polimero, todėl ausinės yra labai tvirtos, lanksčios ir jūsų nenuvils jokioje gyvenimo situacijoje.

 • Itin tvirtas, nesipainiojantis medžiaginis laidas

  Užsiimkite savo norima veikla ir nesijaudinkite, kad galite sugadinti laidą. Šis patvarus, nesipainiojantis medžiaginis laidas atlaikys bet kokį jūsų aktyvaus gyvenimo būdo išbandymą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti