Nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Nešiojamojo kompiuterio krepšys

  Galiu būti pakreipiamas kampu, kad jums būtų patogu,

  Kampuota struktūra leidžia išvengti apkrovos riešams ir kaklui, todėl galite dirbti ilgiau ir nejausti jokio skausmo. „HeatProtect“ funkcija, įdiegta visuose mūsų krepšiuose, suteikia jums ir jūsų nešiojamajam kompiuteriui erdvės vėdintis, kai judate. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamojo kompiuterio krepšys

34 cm (13, 3 col.), su „ErgoProtect“ SLE6130AN/10 Surasti panašius produktus

Galiu būti pakreipiamas kampu, kad jums būtų patogu,

su „ErgoProtect“ ir „HeatProtect“ funkcijomis

 • „ErgoProtect™“ kampuota struktūra geresnei laikysenai, mažesnei apkrovai

  „ErgoProtect™“ kampuota struktūra geresnei laikysenai, mažesnei apkrovai

  Kai esate ne namuose ir norite pasinaudoti savo nešiojamuoju kompiuteriu pasidėję jį ant kelių, turite palenkti kaklą, kad būtų patogu žiūrėti į ekraną. Tai gali būti nepatogu, be to, laikui bėgant jūsų keliai įkaista, o tai gali įtakoti nešiojamojo kompiuterio veikimą. Dabar naujos, ergonomiškos, kampuotos nešiojamojo kompiuterio krepšio struktūros dėka galite žiūrėti patogiau, o jūsų laikysena bus taisyklingesnė ir sumažins apkrovą jūsų kaklui ir riešui. Tiesiog uždėkite savo nešiojamąjį kompiuterį ant kampuoto krepšio, turinčio „HeatProtect“ sluoksnius, apsaugančius nuo įkaitimo. Galiausiai, tai yra stilingas, patogus ir sveikesnis būdas naudotis nešiojamuoju kompiuteriu!

 • Yra stabilus ir atstoja mobilųjį stalą jūsų nešiojamajam kompiuteriui

  Yra stabilus ir atstoja mobilųjį stalą jūsų nešiojamajam kompiuteriui

  Negalite rasti stalo kelionės metu? Dabar „Philips“ nešiojamojo kompiuterio krepšys yra stabilus ir atstoja mobilųjį stalą, todėl ant jo galite dirbti, o jo specialus paviršius padeda sulaikyti nešiojamąjį kompiuterį, taigi jums nereikia jaudintis, kad jis nuslys jums nuo kelių.

 • „Heat Protect™“ apsaugo nuo nešiojamąjį kompiuterį nuo įkaitimo

  „Heat Protect™“ apsaugo nuo nešiojamąjį kompiuterį nuo įkaitimo

  Įkaitus nešiojamajam kompiuteriui nepatogu jūsų keliams, jūs žinote, kad tai taip pat nėra gerai jūsų nešiojamajam kompiuteriui, nes tai gali neigiamai paveikti jo veikimą. „Heat Protect“ dėka „Philips“ nešiojamojo kompiuterio krepšys neleidžia įkaisti ir padeda jūsų keliams ir nešiojamajam kompiuteriui išlikti vėsiems!

 • Vėdinimo sistema, leidžianti plūsti oro srautui po nešiojamuoju kompiuteriu

  Vėdinimo sistema, leidžianti plūsti oro srautui po nešiojamuoju kompiuteriu

  Su ventiliacijos kanalais; pakelkite savo nešiojamąjį kompiuterį ir leiskite oro srautui patekti po juo. Padėkite savo keliams ir nešiojamajam kompiuteriui išlikti vėsiems.

 • lengvas ir patogus peties dirželis ir rankena

  lengvas ir patogus peties dirželis ir rankena

  Klientų tyrimo duomenys atskleidė, kad vienas iš pagrindinių dalykų, kurio nori klientas, yra patogus nešiojimo krepšys. Ar manote, kad jūsų krepšys yra per sunkus, o dirželis įsiręžia į pečius? „Philips“ nešiojamųjų kompiuterių krepšiai yra pagaminti iš tvirtos, bet labai lengvos medžiagos. Rankena ir pečių dirželiai turi storą, minkštą pamušalą ir jie yra pakankamai platūs, kad svoris ant jūsų pečių būtų paskirstytas vienodai.

 • Plati anga ir daugybė vidinių kišenių

  Plati anga ir daugybė vidinių kišenių

  Turi plačią angą, leidžiančią lengvai įdėti nešiojamąjį kompiuterį į vidų; taip pat turi daugybę vidinių kišenių, leidžiančių tvarkingai susidėti savo daiktus. Yra netgi vietos tvarkingai įdėti maitinimo adapterį.

 • Kampuota struktūra, kad būtų patogiau žiūrėti į nešiojamąjį kompiuterį

  Kampuota struktūra, kad būtų patogiau žiūrėti į nešiojamąjį kompiuterį

 • Tvirta medžiaga ir storas pamušalas skirti apsaugoti jūsų nešiojamąjį kompiuterį

  Pagamintas iš tvirtos medžiagos ir 5 mm storio porolono pamušalo, apsaugančio jūsų nešiojamąjį kompiuterį nuo įbrėžimų ir sugadinimo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti