Kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Palaikykite ryšį

  Su pagerintais 1,3 megapikselių vaizdo įrašais ir nuotraukomis, veido sekimo technologija, 3x skaitmeninio priartinimo / nutolinimo funkcija, kuri naudojama stambiems planams, bei momentinio fotografavimo mygtuku, skirtu momentinėms nuotraukoms. Jums tereikia įsijungti prietaisą ir kalbėtis! Universalus fiksatorius tinka darbastaliui, nešiojamajam kompiuteriui bei ekranui.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Palaikykite ryšį

 • Kameros galvutę galima užlenkti į priekį, kad ją būtų lengviau saugoti

  Kameros galvutę galima užlenkti į priekį, kad ją būtų lengviau saugoti
 • Pagerinti 1,3 megapikselių aiškesniam vaizdui

  Jūsų internetinė vaizdo kamera suteikia 1,3 megapikselių (sustiprintų programine įranga) vaizdo įrašų ir nuotraukų skiriamąją gebą. Tad galite ją naudoti aukštos kokybės nuotraukoms, kurios puikiai atrodo ir išspausdintos kaip didesni vaizdai.

 • Niekad nepražiopsosite šypsenos su veido sekimo funkcija

  Moderniausia kameros programinė įranga aptinka jūsų veidą ir judina objektyvą, sekdama judantį veidą. Vaizdo pokalbio metu galite judėti ir vis tiek išliksite ekrano viduryje. Taip galite laisviau reikšti mintis ir natūraliai bendrauti.

 • Supaprastintas diegimas paprastam prijungimui

  Tiesiog prijunkite internetinę vaizdo kamerą prie savo kompiuterio USB lizdo. Kompiuteris kamerą atpažins ir ji iškart pradės veikti. Taip paprastai galite pradėti vaizdo pokalbį.

 • 3x skaitmeninis priartinimas / nutolinimas stambiems planams

  Priartinkite ir nutolinkite, kad gautumėte puikų bet kokio vaizdo kadrą. Mastelio keitimą galite visiškai valdyti per ekrano sąsają žiūrėdami į vaizdą. Taigi, galite sureguliuoti jį tiesiog tobulai.

 • Sklandus vaizdo įrašas su 30 kadrų per sekundę

  Įsitaisykite ir mėgaukitės geresniu vaizdu su 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašu. Jis perteikia sklandesnius vaizdus ir suteikia visapusišką vaizdo pokalbių patirtį.

 • Triukšmo mažinimas pagerina kalbos aiškumą

  Ši puiki triukšmo mažinimo technologija sumažina foninį triukšmą ir pagerina kalbos aiškumą tylioje ir triukšmingoje aplinkoje.

 • Sukamoji jungtis leidžia nukreipti kamerą pageidaujama kryptimi

  Mėgaukitės paprasta internetinės kameros suteikiama laisve su patogia pasukamos jungties konstrukcija. Tiesiog pasukite kamerą 360° bet kuria kryptimi ir filmuokite ką tik norite visiškai jos nejudindami.

 • Universalus internetinės kameros fiksatorius darbastaliui, nešiojamajam kompiuteriui ar ekranui

  Su universaliu fiksatoriumi lengva saugiai pastatyti ar sumontuoti internetinę kamerą ant bet kokio darbastalio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir skystųjų kristalų monitoriaus viršaus. Konstrukcija yra ypač saugi, tad internetinė kamera nejudės ir nenukris pokalbiui įpusėjus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti