Kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Vakarėlis tiesiogiai!

  Mėgaukitės tikrais 1,3 megapikselių vaizdo įrašais ir pagerintomis 8 megapikselių nuotraukomis, įskaitant puikų garsą, 5x skaitmeninio priartinimo / nutolinimo funkciją, momentinio įkėlimo į „YouTube“ technologiją ir plataus kampo objektyvą, leidžiantį viename kadre talpinti daugiau žmonių. Kadangi jungtis sukasi lengvai, galite nustatyti bet kokį norimą kampą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Vakarėlis tiesiogiai!

 • Kameros galvutę galima užlenkti į priekį, kad ją būtų lengviau saugoti

  Kameros galvutę galima užlenkti į priekį, kad ją būtų lengviau saugoti
 • Tikra 1,3 megapikselių skiriamoji geba nuostabiai vaizdo kokybei

  Su tikra 1,3 megapikselių skiriamąja vaizdo įrašų geba nepraleisite nė mažiausios detalės. Puikūs, aukštos kokybės judantys vaizdai paprastam pokalbiui akis į akį per internetinę kamerą.

 • Pagerinti 8 megapikseliai aiškesnėms nuotraukoms

  Jūsų internetinė vaizdo kamera suteikia jums daugiau detalių su 8 megapikselių (sustiprinta programine įranga) skiriamosios gebos nuotraukomis. To užtenka didelės skiriamosios gebos plakato dydžio nuotraukoms spausdinti.

 • Su plataus kampo objektyvu į kadrą telpa daugiau žmonių

  Aukštos kokybės plataus kampo objektyvas leidžia jums aprėpti daugiau vaizdo. Plataus kampo objektyvas veikia tokiu pat būdu kaip ir plataus kampo fotoobjektyvas. Jis apima daugiau žmonių vaizdo įraše neprarandant vaizdo įrašo kokybės.

 • Greitas vaizdo įkėlimas į „YouTube“

  Nenutolkite nuo draugų ir šeimos, dalydamiesi savo naujausiais vaizdo įrašais per „YouTube“. Tiesiog sukurkite asmenišką vaizdo įrašą su internetine vaizdo kamera ir, naudodamiesi viena programa, trimis paprastais veiksmais įkelkite įrašą į „YouTube“. Dukart spustelėkite, kad pasirinktumėte vaizdo įrašą, įveskite savo „YouTube“ vartotojo vardą ir slaptažodį, įveskite vaizdo įrašo temą ir aprašymą (jei norite) ir spustelėkite „Upload“ (įkelti).

 • 5x skaitm. priartinimas / nutolinimas puikiems stambiems planams

  Priartinkite ir nutolinkite, kad gautumėte puikų bet kokio vaizdo kadrą. Mastelio keitimą galite visiškai valdyti per ekrano sąsają, žiūrėdami į vaizdą. Taigi, galite sureguliuoti jį tiesiog tobulai.

 • Niekad nepražiopsosite šypsenos su veido sekimo funkcija

  Moderniausia kameros programinė įranga aptinka jūsų veidą ir judina objektyvą, sekdama judantį veidą. Vaizdo pokalbio metu galite judėti ir vis tiek išliksite ekrano viduryje. Taip galite laisviau reikšti mintis ir natūraliai bendrauti.

 • Natūralus vaizdo įrašas su 60 kadrų per sekundę

  Sukurkite natūraliai atrodantį, visaverčio judesio vaizdo įrašą 60 kadrų per sekundę greičiu. Jis idealiai tinka pokalbiams su draugais ar aukštos kokybės vaizdui įrašyti.

 • Integruotas kryptinis mikrofonas perteikia aukštos kokybės garsą

  Kryptinis mikrofonas yra sufokusuotas į jūsų balsą, kad galėtumėte natūraliai kalbėti – jums nereiks prisislinkti prie mikrofono, kad jus girdėtų. Taip automatiškai sumažinamas foninis triukšmas ir lieka daug natūralesnis garsas.

 • Triukšmo mažinimas pagerina kalbos aiškumą

  Ši puiki triukšmo mažinimo technologija sumažina foninį triukšmą ir pagerina kalbos aiškumą tylioje ir triukšmingoje aplinkoje.

 • Sukamoji jungtis leidžia nukreipti kamerą pageidaujama kryptimi

  Mėgaukitės paprasta internetinės kameros suteikiama laisve su patogia pasukamos jungties konstrukcija. Tiesiog pasukite kamerą 360° bet kuria kryptimi ir filmuokite ką tik norite visiškai jos nejudindami.

 • Universalus fiksatorius darbastaliui, nešiojamajam kompiuteriui ar ekranui

  Su universaliu fiksatoriumi lengva saugiai pastatyti ar sumontuoti internetinę kamerą ant bet kokio darbastalio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir skystųjų kristalų monitoriaus viršaus. Konstrukcija yra ypač saugi, tad internetinė kamera nejudės ir nenukris pokalbiui įpusėjus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti