Keič. filtravimo elementas ant čiaupo tvirt. filtrui

  Keič. filtravimo elementas ant čiaupo tvirt. filtrui

  Turėti gryno vandens – paprasta

  Pažangi filtravimo sistema, kuri išsiskiria tuščiavidure membrana ir jonų keitikliu, kuris šalina bakterijas, kenksmingus organinius junginius, chlorą ir šviną. Ji pagardina vandens skonį ir kvapą bei išsaugo naudingus mineralus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Keič. filtravimo elementas ant čiaupo tvirt. filtrui

Micro X-Pure WP3922/00 Surasti panašius produktus

Turėti gryno vandens – paprasta

„Micro X-Pure“ filtras

 • Pašalina bakterijas, ištirpusį šviną ir kenksmingus organinius junginius

  „Micro X-Clean“ yra daugiasluoksnė filtravimo sistema. Jame yra aukštos kokybės tuščiavidurių skaidulų membrana, su daugiau nei 300 mln. mikroporų, efektyviai pašalinanti 99,99 % visų bakterijų, jonų keitiklis, pašalinantis kenksmingą ištirpusį šviną, smulki granuliuota aktyvinta anglis, šalinanti kenksmingus chloro produktus, kenksmingus pramoninius teršalus, tokius kaip lakieji organiniai chemikalai, ir žemės ūkio teršalus, tokius kaip pesticidai. Be to, jis pašalina nemalonų chlorą, blogą skonį ir kvapus. Filtras geriamajame vandenyje išsaugo geruosius mineralus, kurie yra svarbūs žmogaus sveikatai.

 • Modernus „Quick Twist“ mechanizmas leis lengvai pakeisti filtrą

  Modernus „Quick Twist“ filtro keitimo mechanizmas leidžia pakeisti filtrą greitai, lengvai ir saugiai, suteikdamas jūsų vandens filtrui patogumo ir paprastumo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti