1
Gaukite būtent tokią pagalbą, kokios reikia
Ieškote konkretaus sprendimo savo gaminiui?

„Philips“ / „Saeco“ espreso aparatas nesandarus

Jei pastebite, kad „Philips“ / „Saeco“ espreso aparatas praleidžia vandenį, tam gali būti kelios priežastys. Toliau pateikiame vietų, kuriose gali atsirasti nuotėkis, sąrašą ir sprendimus, kaip tai galima sutvarkyti:

  1. Ar vanduo nubėga į lašų surinkimo padėklą?
  2. Ar vanduo, nutekantis po aparatu arba aparato šone, švarus?
  3. Ar ant virtuvinio stalo arba po aparatu matote rusvų vandens dėmių?

1. Vanduo nubėga į lašų surinkimo padėklą

Net jei surenkate iš kavos snapelio bėgantį plovimo vandenį į puodelį, plovimo vanduo visada subėgs į lašų surinkimo padėklą. Taip yra todėl, kad aparatas automatinio plovimo vandenį nuleidžia tiesiai į lašų surinkimo padėklą tam, kad būtų valdomas kontūrų plovimas ir užtikrinamas optimalus aparato veikimas.

Automatinis plovimas vykdomas tuomet, kai aparatas ĮJUNGIAMAS ir IŠJUNGIAMAS, išvirus gėrimą ar panaudojus pieno putų plakiklį.

Dėl plovimo vandens galite pastebėti, kad lašų surinkimo padėkle visada yra šiek tiek vandens arba kad lašų surinkimo padėklas prisipildo greičiau, nei tikėtasi. Tačiau tai nerodo, kad aparatas praleidžia vandenį.

Pastaba. Tokiu atveju, kai lašų surinkimo padėklas yra pilnas išvirus 2 puodelius kavos arba lašų surinkimo padėklas pripildomas vandens per naktį, patariame kreiptis į mus dėl tolesnės pagalbos.

2. Švarus vanduo po aparatu arba vandens bakeliu

Jei po aparatu arba šalia vandens bakelio matote švaraus vandens, taip yra todėl, kad vandens bakelis netinkamai įdėtas į aparatą.

Norėdami tai sutvarkyti įsitikinkite, kad stipriai ir iki galo įstūmėte vandens bakelį į aparatą.

Jei vandens bakelis įdėtas gerai ir vis tiek po aparatu bėga švarus vanduo, kreipkitės į mus dėl tolesnės pagalbos.

3. Rusvos vandens dėmės ant virtuvinio stalo arba po aparatu

Yra kelios priežastys, kodėl ant virtuvinio stalo arba po aparatu randate vandens dėmių:

  1. Lašų surinkimo padėklas buvo perpildytas ir išsiliejo jį išimant. Siekdami to išvengti, ištuštinkite ir išplaukite lašų surinkimo padėklą kasdien arba vandens lašų surinkimo padėklui esant pilnam ir pasirodžius raudonam indikatoriui.
  2. Kai lašų surinkimo padėklas yra išimtas arba traukiamas į priekį, nedidelis kiekis virimo elemento plovimo vandens gali nubėgti ant virtuvinio stalviršio dešinėje aparato pusėje. Patariame šią vietą kas savaitę sausai išvalyti šluoste, tačiau tai nėra priežastis jaudintis dėl nuotėkio aparate.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.