1
Gaukite būtent tokią pagalbą, kokios reikia
Ieškote konkretaus sprendimo savo gaminiui?

„Philips“ / „Saeco“ espreso aparato lašų surinkimo padėklas greitai pripildomas

Jei pastebite, kad „Philips“ / „Saeco“ espreso aparato lašų surinkimo padėklas greitai prisipildo, toliau pateikiame priežastis, kodėl taip gali atsitikti, ir būdus, kaip to išvengti.

Lašų surinkimo padėklas greitai pripildomas dėl automatinio plovimo vandens

Net jei surenkate iš kavos snapelio bėgantį plovimo vandenį į puodelį, plovimo vanduo visada subėgs į lašų surinkimo padėklą. Taip yra todėl, kad aparatas automatinio plovimo vandenį nuleidžia tiesiai į lašų surinkimo padėklą tam, kad būtų valdomas kontūrų plovimas ir užtikrinamas optimalus aparato veikimas. Automatinis plovimas vykdomas tuomet, kai aparatas ĮJUNGIAMAS ir IŠJUNGIAMAS, išvirus gėrimą ar panaudojus pieno putų plakiklį.

Dėl plovimo vandens galite pastebėti, kad lašų surinkimo padėkle visada yra šiek tiek vandens arba kad lašų surinkimo padėklas prisipildo greičiau, nei tikėtasi. Tačiau tai nerodo, kad aparatas praleidžia vandenį.

Norėdami to išvengti, ištuštinkite padėklą kasdien arba vos pasirodžius raudonam indikatoriui.

Pastaba. Tokiu atveju, kai lašų surinkimo padėklas yra pilnas išvirus 2 puodelius kavos arba lašų surinkimo padėklas pripildomas vandens per naktį, patariame kreiptis į mus dėl tolesnės pagalbos.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.