„Philips" pagalba

„Philips“ drėkintuvas nedrėkina oro

Paskelbta 2022 m. lapkričio 9 d.
Jei „Philips“ drėkintuvas arba valytuvas ir drėkintuvas „du viename“ nedrėkina oro arba pastebite, kad drėgmės indikatoriaus / drėgmėmačio rodmuo nesikeičia, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip išspręsti šią problemą.
Yra nustatytas maksimalus kambario dydis, kurį gali sudrėkinti „Philips“ drėkintuvas arba valytuvas ir drėkintuvas „du viename“. Jei viršijamas konkrečiam drėkintuvo modeliui rekomenduojamo kambario dydis, „Philips“ drėkintuvo arba drėgmėmačio rodmuo nepasikeis, nes drėkintuvas negalės pakankamai sudrėkinti oro.
Drėkinimo filtras turi būti uždėtas aplink filtro laikiklį. Drėkintuvas be jo neveikia. Įsitikinkite, kad jis uždėtas teisingai.

Pastaba. Toliau pateiktas paveikslėlis yra bendrosios paskirties. Vadovaukitės savo modelio naudotojo vadove pateiktomis drėkinimo filtro įdėjimo instrukcijomis. 
Drėkinamasis filtras „Philips“ drėkintuve
Jei langai ar durys yra atviri, „Philips“ drėkintuvo skleidžiama drėgmė neišlieka kambaryje. 

Uždarykite duris ir langus.
Komfortiškiausias SD (santykinės drėgmės) lygis yra nuo 45 % iki 65 %. Dėl jūsų sveikatos ir komforto, kai nepasirinktas joks tikslinis SD lygis (skydelyje rodoma „--“), „Philips“ drėkintuvas arba valytuvas ir drėkintuvas „du viename“ nuolat drėkina orą ir greičio režimas automatiškai perjungiamas į mažiausią, kai pasiekiamas 70 % SD lygis. Kai aplinkos SD bus mažesnė nei 70 %, prietaisas vėl pradės veikti pagal ankstesnius nustatymus.

Pasirinkus 40 %, 50 % arba 60 % SD, prietaise bus automatiškai įjungtas mažiausias greitis, kai bus pasiekta pasirinkta SD. Kai aplinkos SD taps mažesnė nei pasirinkta tikslinė SD, prietaisas vėl pradės veikti pagal ankstesnius nustatymus.

Tai yra įprastas prietaiso veikimas ir prietaisui viskas yra gerai. Norėdami daugiau sužinoti apie SD nustatymą, žr. savo modeliui skirtą naudotojo vadovą.
Kai drėkinimo filtras nešvarus, drėkintuvas negali drėkinti. Norėdami tai išspręsti, išplaukite drėkinimo filtrą. Atminkite, kad jis turi būti reguliariai valomas laikantis konkretaus modelio naudotojo vadovo instrukcijų. Jei susidarė kalkių nuosėdų, pašalinkite jas.

Pastaba. Drėkintuvas veikia su pažangia šalto garinimo sistema, dėl kurios iš išleidimo angos išeina sveikas, drėgnas oras ir nesiformuoja vandens migla. Vandens garų žmogaus akys nemato ir nuo jų nesudrėksta grindys ar darbastaliai.
Įsitikinkite, kad vandens bakelis tinkamai įdėtas į prietaisą. Vandens bakelio langelis ir ekranas turi būti toje pačioje prietaiso pusėje, kaip nurodyta toliau esančiame paveikslėlyje.
 


Ar šie sprendimai padėjo išspręsti problemą? Jei ne, susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.
bakelis sulygiuotas
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.