„Philips" pagalba

Garinant „Philips“ drabužių garintuvu ant drabužių lieka dėmių

Paskelbta 11 April 2023
Jei jūsų „Philips“ drabužių garintuvas palieka dėmių arba pastebėjote iš jo išbėgančių priemaišų, galbūt tai galima paprastai išspręsti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip išspręsti šią problemą.
Naudojant gali iškristi baltų nuosėdų. Tai yra normalu, nes prietaisas buvo išbandytas naudojant kokybės bandymus ir jame gali būti likusių dalelių. Tiesiog išpurtykite / nuvalykite nuosėdas nuo drabužio. Nevalykite drėgnu skudurėliu.
Jei iš garintuvo reguliariai nešalinate kalkių nuosėdų, normalu, kad kalkių nuosėdos kaupiasi drabužių garintuve ir dėl to iš jo gali bėgti priemaišos ar atsirasti dėmių.

Norėdami tai išspręsti, iš garintuvo pašalinkite kalkių nuosėdas. Kalkių nuosėdų šalinimo procesas priklauso nuo gaminio ir jo serijos. Čia rasite visą informaciją apie kalkių nuosėdų šalinimą iš „Philips“ garų lygintuvo arba garintuvo

Pastaba. Pirmiau pateiktas sprendimas netinka GC625, GC626, GC627, GC610, GC612, GC617, GC618 modeliams.


Ši informacija taikoma tik 7000 serijos garintuvų modeliams.

Naujajame rankiniame garintuve yra skalavimo funkcija. Rekomenduojame naudoti skalavimo režimą, kai lieka dėmių ir (arba) išbėga priemaišų, arba sklinda silpnesni garai. Norėdami įjungti skalavimo režimą, kad pašalintumėte kalkių nuosėdas, vienu metu laikykite paspaustus garų nustatymo mygtuką ir garų jungiklį, kol sumirksės 2 LED lemputės. Garai ir karštas vanduo pradės bėgti po 1 min. Praėjus 1 min., pradės mirksėti ECO režimo lemputė, taip nurodydama, kad gaminys vėl kaista.
Jei į „Philips“ drabužių garintuvą pylėte cheminių medžiagų ar priedų, pripildykite vandens bakelį vandeniu ir išgarinkite visą 1 bakelį vandens, kad iš prietaiso išplautumėte cheminių medžiagų likučius.

Jei ant drabužio yra dėmių, išplaukite dėmes po tekančiu vandeniu.

Jei ant garintuvo antgalio yra dėmių, nuvalykite nuosėdas nuo garintuvo antgalio drėgnu skudurėliu.

Pastaba. Cheminės medžiagos ar priedai (pvz., kvepalai, eterinis aliejus, actas ir kt.) gadina prietaisą. Nenaudokite jokių cheminių medžiagų ar priedų su drabužių garintuvu.
Skirtingose vietose vandens kietumas gali būti skirtingas. Jei vanduos labai kietas, drabužių garintuve greičiau atsiras nuosėdų.

Po kiekvieno garinimo įsitikinkite, kad vandens bakelis yra tuščias. Rekomenduojama naudoti sumaišytą demineralizuotą / distiliuotą vandenį (50 %) ir vandentiekio vandenį (50 %).

Pradėję garinti garų nustatymą nustatykite į režimą MAX. Laikykite garintuvo antgalį atokiai nuo drabužio ir 10 sek. spauskite garų jungiklį, kad išleistumėte pradžioje susidarančius vandens lašelius.

Jei ant drabužio yra dėmių, išplaukite dėmes po tekančiu vandeniu.

Jei ant garintuvo antgalio yra dėmių, nuvalykite nuosėdas nuo garintuvo antgalio drėgnu skudurėliu.

Pastaba. Pirmiau pateiktas sprendimas tinka tik GC625, GC626, GC627 modeliams.

Ar šie sprendimai padėjo išspręsti problemą? Susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos. 
Susisiekimas su „Philips“

Džiaugiamės galėdami jums padėti

Ieškote kažko kito?

Atraskite visas „Philips“ palaikymo parinktis

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.